Wpis z mikrobloga

@011010110110110: ruletka zycia. Kiedys tak robilem, ale nauczylem sie na bledach teraz jestem w stanie utrzymac wage. Za kilka dni znowu zaczynam bo lepiej sie czulem na poscie. Waga startowa u mnie to 103kg, teraz mam 94,5kg, a lece do 71 jak na koreanskiego oppe przystalo. Wage zawsze mozna nabic latwo wiec nie mam problemu z tym, ze bede mial za malo. Wzrost 186 cm jak cos
@Gawith_Apricot: woda i ewentualne herbaty, pierwsze dwa dni czasami kawa wpada, ale później odrazu źle się czuje po kawie. Najbardziej polecam wejście na głodówkę już w stanie ketozy, mam te paski ketodiastix. Warto wspomnieć, że mam ogromne doświadczenie w tym, początki IF zaczełem w 3 gimnazjum tylko nie wiedziałem, że to się jeszcze IF nazywa. Wtedy też miałem ogromne problemy z otyłością 113kg przy wzroście 176cm
@Gawith_Apricot: warto wspomnieć też o tym, że jeden gram węglowodanu trzyma około jeden gram wody, więc jak zasoby glukozy, a później glikogenu się kończą to przez pierwsze dni schodzi sama woda, aż do momentu wejścia w ketozę. Jak robiłem kiedyś 9 dni to później gdzieś od 5 dnia tylko 0.3kg mi spadało, ale to już sam tłuszcz był
@Gawith_Apricot: moje BMR bedzie w granicach 2300 kcal, po około 2 dniach mam ketozę, czyli potrzeba około 5tyś kcal, aby spalić cały glikogen. 5 tyś kcal / 4 (kcal na gram węgli) = 1250 gram węgli. 1250 * 3 (ilość gram wody na 1 weglowodan) = 3750 ml wody. Gdzie gęstość wody wyności 997 kg/m³ to z tej wagi u mnie wychodzi, że około 3,6 kg to sama woda