Wpis z mikrobloga

Przypominam, że niedawno protestowal Paweł czyli @Sierzant_Bagieta i jego koledzy z #policja. I co ludzie was prowokowali? Okładali pałkami wywlekając z tłumu? Ktoś was gazował? Ludzie ubierali hełmy i zbroję na wasze pokojowe protesty?Napluliście nam w twarz teraz, staliśmy po waszej stronie. Zapomniał wół jak cielęciem był. Opamiętajcie się.

#protest #aborcja #bekazprawakow #bekazlewactwa
Pobierz H.....H - Przypominam, że niedawno protestowal Paweł czyli @Sierzant_Bagieta i jego k...
źródło: comment_16036144609p8jbtnBo6IguVydBuqe73.jpg
  • 82
@HHHHHH: to dlatego, ze komendant glowny powinien być wybierany na kadencje jak Prezes NIK, albo RPO. Wtedy można by go rozliczać za to co zrobił i nie bałby się odwołania. Przy takim układzie jak jest teraz to w przypadku nieposłuszeństwa cała góra zostanie wymieniona, a jak wiadomo oni kurczowo trzymają się stołków. ,
Nie mam nic do Policji, bo oni wykonują swoją pracę, to proste. Natomiast denerwuje mnie, że Sierżant Bagieta wypromował się na wykopie i zniknął, zapomniał o wykopowiczach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojskowy-onanista1: bo już bagiete ludzie z wykopu przejzeli i mają go w dupie. Taki z niego szeryfek z Teksasu. Już dawno powinien dostać zakaz od swojego rzecznika z komendy zakazu publikacji tych swoich wypocin w internetach.
Czasem mnie przeraża jaka patologia tutaj siedzi, policja nam dokucza staniem i wyłapywaniem zwierząt wśród zwykłych protestujących. A najlepsi są Ci którzy szczują co mają robić głupsze jednostki, a same tylko drą mordę i nakręcają spiralę #!$%@?. Jednak co się dziwić przy zatrzymaniach sebków widać te same zachowania. Najpierw nie wykonuje poleceń, bądź utrudnia interwencję, a później krzyk i płacz, oddychać nie mogę, duszą mnie. Pomocy! XD
@HHHHHH: ejjjj dejcie bagieciarzowi spokój - mimo wszystko ma fajny kanał, wiele można się z niego dowiedzieć o pracy w policji. Nie głosi żadnych poglądów a przynajmniej ja się nie doszukałem i unika tematów stricte politycznych. Prędzej skomentuje to co się dzieje w USA niż na polskich demonstracjach.
A to czy jest "typowym sebixem" to już inna sprawa - poczekajcie jeszcze parę lat to zobaczycie jakie elementy będą biegały po drogach