Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiś czas temu spotykałam się z typem (32 lata), trwało to ok 2 miesiące. Nagle on zerwał kontakt argumentując swoje zachowanie tym, że napisała do niego była dziewczyna(4 lata byli razem, a nie są ze sobą od marca 2020). Laska poinformowała go, że wychodzi sobie za mąż! No i typ się załamał. Spać po nocach nie mógł, smutny chodził itp. No i teraz pytanie, czy to możliwe, żeby koleś się tak mega przejął taką informacją, czy to jakaś ściema, żeby mieć powód do zerwania relacji ze mną? Drugie pytanie. Czy faceci serio mają tak, że jak ex chociażby kwęknie, to jest OLABOGA, OLABOGA rzucam wszystko i lecę?! Trzeci raz w życiu typ mnie puszcza kantem, bo ex!!! Co jest #!$%@? z wami chłopy!?

#zwiazki #tinder #niebieskipasek #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f94536ec53de577b9aaeb94
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale po co pytasz w ten sposób jakby każdy facet był taki sam? Jedni przeżywają, inni nie. Jedni są jeszcze zakochani, inni nie. Identyko mają baby. Jedne są zakochane nadal w swoim ex, więc rujnują swoje nowe relacje. Inne mają to zupełnie gdzieś, brzydzą się swoimi ex i nie chcą wspominać. Jeszcze inne nie umieją być same więc skaczą w związku w związek. Różnie bywa. Może to być wymówka,
  • Odpowiedz
UprzejmaStara: Jeśli nie przepracował tej relacji, to mógł tak zareagować. Ludzie potrafią leczyć się - bezskutecznie, warto zaznaczyć - z poprzednich relacji przez lata, więc różnie z tym bywa.
Może być tak, że to była dobra wymówka i się wykręcił. Są tacy, którzy nie mają odwagi powiedzieć, że to co tworzą z Tobą im nie pasuje/nie wypali. Bywa.

Nie, nie mamy tak często, bo to zjawisko dotyczy kobiet i mężczyzn, po
  • Odpowiedz