Wpis z mikrobloga

@romcat: Po pierwsze - idiotą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po drugie - współtworzy ten, za przeproszeniem, #!$%@?. Bierze udział w głosowaniach, przyczynia się do gnicia tego kraju. Jest na tych ziemiach przedstawicielem P*Su, to czemu nie? Kolega @mateluszwajhe już wyjaśnił, to sobie daruję.
  • Odpowiedz
@mateluszwajhe: Mówiłem o szeregowych posłach Ty zero intelektualne. Co nie można mieć własnego zdania? Poprzednie leżalo w TK kilka lat, wyciągneli sobie to teraz bo mieli co do tego jakieś zamiary polityczne, ale to nie wina szeregowych posłów matole. Myśl chociaż trochę samodzielnie
  • Odpowiedz
@tururururururu: Nie, bo to nie wina posłów kiedy takie rzeczy są wyciągane, mieli w tym jakiś interes teraz i to zrobili i tyle. A Ty nakręcasz wojnę Polsko-Polską i jak poleje się krew to będziesz za to odpowiedzialny.
  • Odpowiedz
@romcat: Ja nakręcam. XDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ch*j mnie to boli KIEDY takie rzeczy są wyciągane, boli mnie, że W OGÓLE. Ktoś Chmielowca zmuszał do bycia w tej partii? Może jakieś oficjalne jego stanowisko przeciw temu wyrokowi TK?
  • Odpowiedz
@tururururururu: Tak nakręcasz, sam zacząłeś pod jego biurem. Jak mu się coś stanie gdy będzie wychodził albo wchodził to pamiętaj, że dołożyłeś do tego swoją cegiełkę. Czyny mają konsekwencje, nie zakładam, że takiego czegoś nie wiesz.
  • Odpowiedz
@romcat: Czyny mają konsekwencje - powtarzam sobie to codziennie myśląc o działaniach partii rządzącej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uważaj, bo się o znicz potknie. W tym #!$%@?łku prędzej go po butach pocałują (a lizania dupy publicznie nieraz byłem świadkiem akurat go widząc na mieście xD).
  • Odpowiedz
Czyny mają konsekwencje, nie zakładam, że takiego czegoś nie wiesz

to nie wina szeregowych posłów matole

Co nie można mieć własnego zdania?


O ironio XDDDDD, wróciłem tu na chwilę, ale widzę że za szybko, bo jeszcze nie zmądrzałeś.
  • Odpowiedz
@tururururururu: Tak, jak pisałem wcześniej ja ich zwolennikiem nie jestem, bo zatracają kraj, napuszczają Polaków na siebie, i ogólnie wszystko #!$%@?ą i też mam ich dość, ale takie coś jak robisz i inni do niczego dobrego nie doprowadzi. Dobrej nocy :)
  • Odpowiedz