Wpis z mikrobloga

@n0002: Gdzie Donald, a gdzie Morawiecki czy Kaczor? Wiadomo, miał swoje winy, ale nie był tak #!$%@? jak obecne władze i pomimo tego, że w ich czasie był kryzys 2008 to Polska jakoś się rozwijała i szliśmy do przodu, teraz to #!$%@? szkoda słów
  • Odpowiedz
@n0002: a wiesz, że mimo, że wrzucam tweety Tygodnika Nie to w rzeczywistości nie tęsknie za PRLem i Urbanem?
  • Odpowiedz
@imler1th: wiadziałem że ktoś tak odpisze. Tak samo w 2015 ktoś pewnie by napisał że gdzie PiS a gdzie PO? a w 2008 że gdzie PO a gdzie PiS? I tak robimy kolejne kółeczko.
@wfd: no to po co ich promujesz? Jest wielu ludzi którzy o wiele bardziej nadają się do krytykowania obecnej sytuacji niż politycy i dziennikarze umoczeni po uszy w aferach promujący wygodne im narracje.

Od
  • Odpowiedz
@Wujek_Heniek: Jeżeli mam wybrać miedzy PiSem, a PO - wybieram PO

Aczkolwiek mi osobiście brakuje partii która była by pro wolnościowa gospodarczo i światopoglądowo była by w miejscu gdzie nie mówi, że LGBT to nie są ludzie, czyli niech każdy sobie robi w łożku z kim chce i co chce i odcięła KK od Państwa i państwowej kasy
  • Odpowiedz
@n0002: Tak z ciekawości, o co chodzi z wrzucaniem tego konkretnie zdjęcia? Często to widzę i się zastanawiam. Widać na nim babki klęczące na jakimś wydarzeniu (pewno religijnym) i Tuska który przechodzi przed nimi. Czy dobrze myślę że sugerujesz że one klęczą przed nim? Bo jeśli tak to XD
  • Odpowiedz