Wpis z mikrobloga

Obawiam się, że skończy się na tym, że wspaniałomyślni wolnościowcy z Konfederacji dogadają się z wolnościowcami z PiSu i będzie można usuwać płody z uszkodzeniami mózgu itd., ale będzie nakaz rodzenia dzieci z zespołem downa. Prawdopodobnie taki potworek powstanie i w ultrakonserwatywnej Polsce zostanie zaakceptowany przez większość, bo już widać, jak przyklaskują temu „wolnościowi” wyborcy Konfederacji.
#protest #4konserwy #neuropa #konfederacja #bekazpisu #aborcja #polityka
r.....6 - Obawiam się, że skończy się na tym, że wspaniałomyślni wolnościowcy z Konfe...

źródło: comment_1603544171AqcmwKS6Wq9S7jjzLhlQv2.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
Prawdopodobnie taki potworek powstanie i w ultrakonserwatywnej Polsce zostanie zaakceptowany przez większość


@rorf46: Nie ma szansy na akceptację, kompromis już zdechł. W takiej sytuacji protesty będą trwały dalej.
Ale oglądanie Konfederatów którzy próbują się wycofać rakiem, podczas gdy po ogłoszeniu wyroku klaskali i przedstawiali to jako swój sukces jest bardzo zabawne xD
  • Odpowiedz
Obawiam się, że skończy się na tym, że wspaniałomyślni wolnościowcy z Konfederacji dogadają się z wolnościowcami z PiSu


@rorf46: no na szczęście pis potrzebuje koalicji z konfederacją aby mieć większość, zastanów się co Ty piszesz człowieku, jeszcze parę dni temu wydawałeś się rozsądnym człowiekiem, no cóż efekt wyparcia.
  • Odpowiedz
@kingwing1: potrzebują wsparcia po prawej stronie. To jest bardzo istotne. Mogliby sami to ustanowić, ale to byłoby ryzykowne, bo Konfederacja mogłaby zgarnąć ich wyborców, a w tym wypadku byłby status quo
  • Odpowiedz
@rorf46: "pewność wady letalnej" w badaniu prenatalnym? XD Żeby uzyskać "pewność wady letalnej" trzeba donosić dziecko i je urodzić. Przecież to jest robienie ku.... z logiki. Jak kobieta ma urodzić potworka który pożyje 10 dni w cierpieniu to nie ma "pewności wady letalnej", a 99% to za mało jak rozumiem?
  • Odpowiedz
@ewelinulla: Aha, czyli kocham moje dziecko, ale tylko pod warunkiem, ze będzie słodkim aniołkiem o niebieskich oczętach z reklamy Gerbera. Jak Down, to chcę go w majestacie prawa wyskrobać. #!$%@?, przerażają mnie tacy ludzie jak Ty.
  • Odpowiedz
@solomun_pdg: Zachodnia Europa jakoś nie ma z tym problemu. Nie każda kobieta ma ochotę przez resztę swojego życia rezygnować z pracy i opiekować się takim Downem, może mężczyźni zaczną to robić? Ale chyba nie. To #!$%@?.
  • Odpowiedz