Wpis z mikrobloga

wyłapałem karę czasową 4 poziomu na mecze turniejowe. na stronie valve pisze że poziom kar zmniejsza się o jeden po tygodniu rozgrywek bez żadnych nowych "przewinień" i tera mam rozkmine o #!$%@? im chodzi z tym tygodniem ? w sensie że mam grać codziennie przez tydzień i żadna nowa kara w tym czasie nie może wlecieć czy po prostu musi minąć tydzień czasu i mogę sobie przez ten czas nawet nie odpalać cs i samo się zmniejszy ?
#csgo
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuiS0524: dostajesz kary 30 minut, 2h, 24h i 7dni (o ile dobrze pamiętam) i później każda następna jest tygodniowa..chyba że będziesz miał kolejne tygodnie bez przewinień to co tydzień się zmniejsza i po 4 dostaniesz znów 30 minut jako pierwsza
chyba że będziesz miał kolejne tygodnie bez przewinień


@smut: ale mi chodzi o to czy jak mam mieć te tygodnie bez przewinień to znaczy że muszę w tym czasie grać regularnie dzień w dzień (dajmy na to np. 1-2 mecze dziennie) i nie mogę w tym czasie nic #!$%@?ć czy mogę po prostu przez jakiś czas wcale nie uruchamiać gry i jak minie trochę czasu to poziom tych #!$%@? kar sam
Nie musisz grać, nie musisz włączać gry. Stopień kary zmniejsza się automatycznie.


@Tosiek14: A to jest potwierdzone info czy tylko jakaś "miejska legenda" ? Bo ogółem przeglądam różnorakie strony i fora związane z tą grą i nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi na moje pytanie.
@LuiS0524: To chyba słabo szukałeś ( )

What happens if I abandon my match?

If you abandon a match then Classic Competitive will be unavailable for a period of time. The first abandon has a 30-minute cool down, the second is 2 hours, then 24 hours, and one week. If you haven’t abandoned for a week you would cool down by one level (for example, from