Wpis z mikrobloga

Do osób, którym nie podobają się wulgarne czy seksualne hasła na #protest

Pamiętajcie kochani że tam są tysiące osób. Ja sama byłam wczoraj w #poznan i transparenty z takimi hasłami owszem pojawiały się.

Jednak o wiele więcej było tych kulturalnych i spokojniejszych. Tylko wiadomo że takie na spokojnie nie robią piorunującego wrażenia. Dlatego nikt ich nie fotografuje i wrzuca.

Zwróciłam uwagę, że na wczorajszym proteście dziennikarze biegali i robili zdjęcia tym kontrowersyjnym hasłom. Potem one trafiają wszędzie do sieci i wydaje się że tylko takie występują.
Co oczywiście jest nie prawdą.

Jednak rzeczywiście jeśli wszędzie widzicie tylko takie szokujące - wzbudzające dużo różnych emocji.
A to jest główny cel mediów oraz takimi ludzie się najchętniej dzielą.
To normalne że wyrabiacie sobie pewne zdanie. Pamiętajcie i tym :)

Mam nadzieję że tym faktem uspokoiłam niektórych zniesmaczonych i zaniepokojonych.

#pis #tvpis #poznan #aborcja #polska
  • 12
@Gandern Słuchaj widziałam już wcześniej Twoje komentarze i wpisy. Jesteś skrajnie nastawiony przeciwko sprawię. Twoje argumenty nie mają logiki i na siłę próbujesz zrobić z protestujących idiotów.
Gdy ktoś wchodzi z Tobą w dyskusję nie chcesz słuchać i nie dopuszczasz innego punktu widzenia.

Siedzisz tu i jak jakiś opłacony szczur negujesz i osmieszasz każdy wpis i komentarz popierający protest.
Nie zamierzam tracić więcej czasu na dyskusję z tak pozbawioną empatii i honoru
Ciekawe jak będziecie uspokajać starsze osoby z rodziny i poza jak koronka do nich dojdzie przez protesty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gandern: Miej pretensje do miłościwie nam panujących, że akurat teraz wrzucili taki temat. Nie wiem na co liczyli, że ludzie będą siedzieć w domu w obawie przed wirusem, albo chcą przykryć swoją nieudolność innym tematem.

Polsce a nie krajach islamskich


@Gandern: Chcesz protestować w Polsce
@DRESIARZZ: A gdzie ja napisałem że chcę protestować o kraje islamskie ? Tam za oblanie kwasem twarzy loszki typ nie ponosi konsekwencji, tam za splamienie honoru rodziny ojciec może zdekapitować córkę, a ty czy ktokolwiek inny za protestami mi może powie że Polska piekło kobiet ? XD Wy sami na siebie bata kręcicie przez protesty skoczy koronalicznik pójdzie propaganda że to wina lewicowej opozycji i elektorat to łyknie bez problemu jaruś
@Hinata_: No to zasadniczo są argumenty z kategorii "wśród zwolenników PiS też są ludzie rozsądni", "nie każdy katolik to inkwizytor, który chce palić kobiety na stosie", "w Marszu Niepodległości chodzą nie tylko naziole i faszyści, ale też rodziny z dziećmi". To wszystko prawda co piszesz, tylko że stając się częścią jakiejś zbiorowości musisz się liczyć z tym, że kurs nadawać będą te najbardziej głośne i radykalne jednostki, a nie tłum, który
@Hinata_: jestem anty pis więc nic mi nie płacą i jak już wspomniałem wcześniej nie jestem przeciw tym protestom no ale widzę że empatyczna lewica nie potrafi podjąć dialogu tylko na racjonalne argumenty zawsze jest odzew na zasadzie ty pisowcu, wypominasz mi że nie dopuszczam innego punku widzenia w swoich dyskusjach jak mam cokolwiek dopuścić skoro większość z was nie potrafi dyskutować i kwituje każdą dyskusję wyzywaniem od pisowców XD