Wpis z mikrobloga

@ste3: zdziwisz się kolego.. ale moja dziewczyna po kilkunastu minutach chciala wracac a ja nalegałem aby zostać jak najdłużej. To dla mnie bardzo ważny temat bo mamy w planach dziecko, jednakże jeżeli nie daj Boże miało urodzić się chore którego nie mamy możliwości wychować lub zagrażać życiu mojej kobiety. To wybiorę aborcję albo życie mojej kobiety. Nie dziecko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Drezv: Ja tam mam wywalone kto jaką flagę niesie. Gorzej z mediami bo jakby przyszły 2 brudasy z antify z flagami to media od razu zrobiłyby zdjęcia i napisali ze protest organizowany przez skrajne lewactwo.
W sumie tak samo było na marszu niepodległości, normalni ludzie szli z tyłu a z przodu debile z onr, później media przypieły łatkę skrajnej prawicy wszystkim (ofc jeśli tym mediom pasowała taka narracja)
@Drezv: A mnie się podoba widok wszelakich barw. To znaczy, ze potrafimy się zjednoczyć w jakiejś sprawie, pomimo różnic w innych kwestiach. Przeszkadza to najbardziej ludziom którzy zawsze szukają wymówki by nic nie robić, szkoda na nich czasu.
Bez tych flag lgbt byłoby tam więcej ludzi i całość miałaby i większe poparcie społeczne.


@Wujek_Heniek: Tak, tak. xD Ja #!$%@?ę, protest w którym bierze udział cały przekrój społeczeństwa, a konserwy rozpruwają się o tęczowe flagi

Ponieważ prawej stronie ta flaga źle się kojarzy, tak jak tobie źle kojarzy się np. Falanga.


@Cierniostwor: Jeżeli ktoś ma takie skojarzenia na temat tęczowej flagi, to czas do lekarza.
@ButtHurtAlert: ten protest nie należy ani do grup LGBT, ani centrystow ani nikogo innego. Niemniej jednak osoby na które władze szczuje mają prawo protestować. Jak cię obraża kawałek kolorowej szmaty to idź do psychologa
@kubson93: @Xianist: nie atakujcie go, najważniejsze że w tej sprawie coś mu się przestawiło w mózgu. Stąd już niedaleka droga do zauważenia problemów innych ludzi. Ja też kiedyś wkurzałem się na tęczowe flagi bo tak zostałem wychowany, nie jest wcale łatwo ot tak rzucić wpojonych nam wzorców i przekonań.
I tak to się żyje w tym cyrku. Tak patrze na to z góry, cieszę się, że w tym materialnym #!$%@?łku nie będę żył wiecznie. Bo najgorsze w tym święcie to od ludzi pochodzi, którzy jeszcze myślą, że życie do czegoś prowadził innego oprócz śmierci xD Jedni debile narzucają coś innym, którzy niewiele mogą z tym zrobić bo są niewolnikami. A lekarz który ma sprzęt i wiedzę mógłby zrobić aborcję pod kątem
bo jednak jestem po tej prawej stronie i w bardzo wielu kwestiach się różnimy


@Drezv: i właśnie sens w tym żeby nie nienawidzić kogoś bo jest po drugiej stronie tylko patrzeć na poszczególne postulaty. Ja i ty pewnie mamy odmienne zdanie w kwestii małżeństw homoseksualnych i spoko, natomiast obaj tak samo nie zgadzamy się z decyzją TK więc najpierw razem załatwmy tą sprawę a potem będziemy dyskutować o małżeństwach, OK?

Znasz
Tak, tak. xD Ja #!$%@?ę, protest w którym bierze udział cały przekrój społeczeństwa, a konserwy rozpruwają się o tęczowe flagi

Jeżeli ktoś ma takie skojarzenia na temat tęczowej flagi, to czas do lekarza.


@johny-kalesonny: I to jest właśnie problem z wami. Nie potraficie w dyplomację. Czasem trzeba być po prostu sprytnym i mieć wyczucie, by maksymalizować korzyści z okoliczności, zamiast unosić się dumą jak dzieci.

Załatwmy jedną sprawę przeciągając na swoją
Tęczowe szambo wybiło w komentarzach. PiS może spać spokojnie. Postępowcy "kto nie z nami przeciw nam" nigdy nie sklecą koalicji zdolnej wygrać wybory.
@Drezv: a dlaczego widok tęczowych rzeczy cię denerwował? To już inni nie mają prawa protestować o prawa kobiet lub o swoje własne prawa?


@Xianist a serio uważasz że orientacja seksualna ma tu znaczenie?

Protest jest przeciw zmianom, które mogą doprowadzić do zagrożenia zdrowia i życia kobiet oraz traumy mężczyzn a tymczasem taki tęczowiec wywija sobie deklaracją "nie jestem hetero!!!"

No żenada i atencyjność.
Ja i ty pewnie mamy odmienne zdanie w kwestii małżeństw homoseksualnych i spoko, natomiast obaj tak samo nie zgadzamy się z decyzją TK więc najpierw razem załatwmy tą sprawę a potem będziemy dyskutować o małżeństwach, OK?


@Niles: Jasne, jednakże proszę, byś na protestach w tym temacie schował swoją flagę, tak jak i ja schowam swoją, ok?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drezv i gdzie ci wszyscy wykopowi lewacy heheszkujący, że konserwy nie chodzą na protesty?

@KozakCzerwony: wykopowi lewacy to wiesz co robią nie? Siedzą przed komputerem i brandzlują się pod to wszystko, takie to ich protesty