Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Drezv: Ja tam mam wywalone kto jaką flagę niesie. Gorzej z mediami bo jakby przyszły 2 brudasy z antify z flagami to media od razu zrobiłyby zdjęcia i napisali ze protest organizowany przez skrajne lewactwo.
W sumie tak samo było na marszu niepodległości, normalni ludzie szli z tyłu a z przodu debile z onr, później media przypieły łatkę skrajnej prawicy wszystkim (ofc jeśli tym mediom pasowała taka narracja)
  • Odpowiedz
@Drezv: A mnie się podoba widok wszelakich barw. To znaczy, ze potrafimy się zjednoczyć w jakiejś sprawie, pomimo różnic w innych kwestiach. Przeszkadza to najbardziej ludziom którzy zawsze szukają wymówki by nic nie robić, szkoda na nich czasu.
  • Odpowiedz
Bez tych flag lgbt byłoby tam więcej ludzi i całość miałaby i większe poparcie społeczne. Niestety środowiska lewicowe już sobie podpieły marsze pod siebie, a ramię w ramię z lewicą wielu ludzi nie pójdzie.
  • Odpowiedz
@Drezv: a dlaczego widok tęczowych rzeczy cię denerwował? To już inni nie mają prawa protestować o prawa kobiet lub o swoje własne prawa?


@Xianist: Ponieważ prawej stronie ta flaga źle się kojarzy, tak jak tobie źle kojarzy się np. Falanga.
  • Odpowiedz
Bez tych flag lgbt byłoby tam więcej ludzi i całość miałaby i większe poparcie społeczne.


@Wujek_Heniek: Tak, tak. xD Ja #!$%@?ę, protest w którym bierze udział cały przekrój społeczeństwa, a konserwy rozpruwają się o tęczowe flagi

Ponieważ prawej stronie ta flaga źle się kojarzy, tak jak tobie źle kojarzy się np. Falanga.


@Cierniostwor: Jeżeli ktoś ma takie skojarzenia na temat tęczowej flagi, to czas do lekarza.
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: ten protest nie należy ani do grup LGBT, ani centrystow ani nikogo innego. Niemniej jednak osoby na które władze szczuje mają prawo protestować. Jak cię obraża kawałek kolorowej szmaty to idź do psychologa
  • Odpowiedz
@kubson93: @Xianist: nie atakujcie go, najważniejsze że w tej sprawie coś mu się przestawiło w mózgu. Stąd już niedaleka droga do zauważenia problemów innych ludzi. Ja też kiedyś wkurzałem się na tęczowe flagi bo tak zostałem wychowany, nie jest wcale łatwo ot tak rzucić wpojonych nam wzorców i przekonań.
  • Odpowiedz
I tak to się żyje w tym cyrku. Tak patrze na to z góry, cieszę się, że w tym materialnym #!$%@?łku nie będę żył wiecznie. Bo najgorsze w tym święcie to od ludzi pochodzi, którzy jeszcze myślą, że życie do czegoś prowadził innego oprócz śmierci xD Jedni debile narzucają coś innym, którzy niewiele mogą z tym zrobić bo są niewolnikami. A lekarz który ma sprzęt i wiedzę mógłby zrobić aborcję pod kątem
  • Odpowiedz