Wpis z mikrobloga

ale śmieszą mnie mnie ci ludzie z HP2 - straszne jest to że nie mają żadnych poglądów - tak sfocusowani są na zdobywaniu followersów że nie mają zdania na temat np covidu, praw kobiet, tego co dzieje sie w Polsce - praktycznie nie mają zdania na nic temat - rzęsy, jedzenie, kupa, spanie i HP po połowie roku:) stałych followersów ma się od posiadania zdania na różne tematy ale do tego jeszcze nie doszli:)
#hotelparadise
  • 8
@kipman1: kilka osób udostępniało jakieś grafiki na story.
Wydaję mi się, że umowy ich trochę na razie ograniczają.
Większość i tak zostanie influłencerami od pasty do zębów i cocomojo, po co im jakieś zdanie.
@Bb_2019: zgadza się, chociaż reklamowanie jeszcze zrozumię, zawsze jakichś parę groszy może wpaść ale niech te treści przeplatane będą jakąś merytoryką - a osoby 20+ prezentują same trash talki to trochę słabe.
@kipman1: masz tu przykład co się dzieje jak instagwiazdki zaczynają się wypowiadać na ważne tematy społeczne https://www.wykop.pl/wpis/53005947/za-kazdym-razem-kiedy-czlowiek-mysli-ze-nie-moze-b/
dlaczego ludzie tak uparcie oczekują, że influencerzy będą im mówili jak żyć? ¯\_(ツ)_/¯ pozwólcie im zajmować się tym, co nie przekracza ich możliwości intelektualnych i zarabiać pieniążki na sprzedaży kremów do twarzy i suplementów diety
@Bumelante: przy osiągach powyżej 100k marki które są konkretne wymagają użytkowników wg klucza, wg któego da się scharakteryzować followersów ze względu na wiek, preferencje, poglądy, wykształcenie itd - do tego oceny służą profesjonalne narzędzia.
Osoby posiadające zbieraninę followersów "jak popadnie" nie mają dobrych współprac. Osoby posiadające dużą ilość realnych lajków ale nie wyróżniające się niczym, poglądami, nie będące żadnym autorytetem w danej dziedzinie posiadają followersów z najniższych warstw społecznych, czyli użytkowników