Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja jak jade samochodem i jest pusta droga to udaje, że jade wyścig i wchodze w zakrety jak na linii wyścigowej. Pytam bo boję się, że moge być z-----y
#f1 #f1spam
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpalaczBenzyny: jakoś dziwnie mnie podnieca jak patrzę na kamerkę z oneboardow jak wchodzą w zakręty np na Monako i biegi na kamerkach wrzucają ( ͡° ͜ʖ ͡°) niedługo akurat będę zmieniał autko, trochę poczytałem i bardzo mnie kusi automat dwusprzęgłowy, ale już gorzej wyglądają koszty naprawy takiej skrzyni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zgredinho: No ale to najlepsza metoda na rozbiegu, bo wyjedź za takim co nie potrafi przyspieszać to pół biedy jak włączy się szybko bo jeszcze wyprzedzić na rozbiegu i spokój, a jak nie to włączasz się z nim z prędkością 50-60km/h bo on nie będzie używał gazu bo mu spalanie wzrośnie.
Za każdym razem przed rozbiegiem robię sobie miejsce a potem dzida i na wyjściu rozbiegu spokojnie już przekraczam dozwolona
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lethorin: oj tak byczq +1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) na start jeszcze żaden mi nie odjechał a mam ledwo 115 km
@KemezrpAkwils: ale co jest złego w szkoleniu się z dobrej techniki jazdy i wyczucia auta. Ja uwielbiam moment gdzie przy wyjściu mogę dać gazu, auto skleja się w zakręcie i jest fajny efekt downforceu. Fajnie mi się na Mazurach jeździło (ʘ
  • Odpowiedz
też się tak zawsze staram, czasami jadę pierdkowatym autem o mocy 80 kuni i na trasie gdzie mam 3 ciasne zakręty jeden od razu w drugi to albo odjeżdżam tym co mi siedli na dupie przed tymi zakrętami albo sam siadam na dupie tym co byli mocno z przodu przed tymi zakrętami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SpalaczBenzyny: o jak ja to uwielbiam. Jadę se na luzie
  • Odpowiedz