Wpis z mikrobloga

Czy "Twist of the wrist" jako film serio takie dobre czy też to samo mogę dowiedzieć się oglądając moto youtuberów zachodnich? $10 na Amazonie jako rent niby to nie fortuna, ale jak pomyślę, że za tyle to można iść do kina to trochę słabo.
#motocykle
  • 10
@prostynick: jedź po prostu na doszkalanie...serio, czytałem Twisty, motocyklistę doskonałego, pełną kontrolę, strategie uliczne, starałem się ćwiczyć wg. wytycznych, a i tak na doszkalaniu okazało się, że jeżdżę jak gamoń ;). Także, zamiast wydawać te 400zł na filmy i książki, wykup sobie jazdy doszkalające.
Z kwestii jazdy drogowej, motocyklista doskonały, dla totalnej zielonki ma największy sens, w przyspieszeniu, jak i pełnej kontroli raczej nacisk jest wywierany w kierunku jazdy torowej, niż
@prostynick: Nie wiem skąd jesteś, ale doszkalanie typu Kulikowisko, Katanka, MotoPomocni, Pro-motor etc. Ja np. brałem udział w dwóch poziomach na Kulikowisku, teraz jeżdżę w Lublinie z MotoSekcją, już tak po prostu dla zajawki raz w roku. Świetna opcja, żeby się rozruszać przed sezonem :).
Pojedziesz raz i załapiesz bakcyla, żeby pojechać drugi raz. Nie zapędzisz się, bo jak zaczniesz poczynać sobie zbyt ambitnie, przyhamują Cię instruktorzy. Do ostrzejszej jazdy są