Wpis z mikrobloga

Tura 5 #kapitanbombathegame

Stan na koniec tury 4

Gwiezdna Flota : 50 pkt (25)
Kosmici: 25 pkt (10)

1.Gabinet Admirała - K Podbita
2.Kantyna Laser - GF Kontrolowana
3.Huczsrajajami - K Kontrolowana
4.Redło w Dupie - GF Kontrolowana
5.Planeta wojny - K Podbita

Dołączenie do gry jest możliwe z zachowaniem balansu, czyli tylko gdy mam parzystą liczbę chętnych, żeby ich sprawiedliwie rozdzielić. Zgłaszać się można do mnie na PW lub pod postem.

*

Planeta Huczsrajajami, niegdyś ważna baza Dodupyzaurów obecnie istotny ośrodek produkcji magnetowidów. Naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny wojowników, aby zmierzyć się ze sobą na arenie labiryntu dałna.Tytus Bomba, Pszemo, Janusz Sram i Domingo jak trzej muszkieterowie i kurvinox dzielnie stawili czoła Medaorp Cabej Etolf Andzeiwg, Niciwrzyci, Bączurasowi Szczurasowi, Kosmicznemu Magowi-Paladynowi i Wójtowi Gminy Kurvogody.
-Tempe #!$%@?! Zaraz wam pokażę dlaczgo jestem Kutang Panem!
Niestety Niciwrzyci dostaje smergla, gdy poczuje woń fiuta, a chłopcy już nie myli się ze dwa dni. Walka była ciężka i krwawa. Wielu zginęło, choć udało im się ujść z życiem.
- Nie no, zajebiste to chudo. Jeden cios i nieprzytomny, Szkoda tylko, że nie przeciwnik.
- Gdybyś się znał choć trochę na sztukach walki, wiedziałbyś, że czasem trzeba
poświęcić życie, żeby ratować skórę. WIĘC ZAMKNIJ #!$%@? PYSK BO CI WYJADĘ Z
KUTARATE TAJNY CIOS I SIĘ SKOŃCZY!
Planeta Huczsrajajami pozostaje w rękach Kosmitów.

*

Tymczasem na planecie Redło w Dupie toczył się pojedynek mistrzów. 2 vs 2 jak w udawanych zapasach z galaktyki USRA. Cyborg Mokebe i Sebek Bąk vs Miłosz Dwukuta i Jarosław Kaczyński. Mokebe złapał Jarosława i rzucił go na matę
-O.D.K.L.E.P.U.J.
-#!$%@?. Albo lepiej. Twoja matka to #!$%@?! - odpowiedział widząc, że Miłosz leci mu na pomoc. Wspólnymi siłami odparli mechanoluda.
-Zobacz go #!$%@? cyborg. Za to ich nienawidzę. Cybernetyczne mięśnie, laserowe celowanie, a na oryginalnego widnowsa mu szkoda. Ale mnie zawiść zżera. Dlatego zostałem technosceptykiem. Mogę bezkarnie niszczyć te abominacje. Myk, pluskwa na elektronikę.
-O.D...W.O....Ł.A.J.
-Odwołaj, to wołała twoja stara po tym, jak się twój stary schlapał! Na próżno! Teraz pożałujesz, że twój ojciec nie miał kondoma!
-Mój stary zawsze używał kondomów. Brzydził się cipy. GIŃ! - wtrącił się w wymianę zdań Sebek Bąk przechylając szalę zwycięstwa na korzyść Gwiezdnej Floty.

*

Link do szczegółowego opisu walk wygenerowany przez skrypt - kolejny arkusz, kolejna tura

*

Link do karty postaci

Link do formularza ruchu

Link do discorda graczy - zapraszam do shitpostu oraz do konsultowania taktyki (xD #!$%@?) ze swoim zespołem.

Czas na podjęcie decyzji do niedzieli 25.10.2020 23:59.

Podtrzymujemy zasadę, że gdy już będą wszystkie deklaracje, to nie czekam do końca terminu, tylko jedziemy z tematem. (O ile oczywiście dam radę xd)
Akumulat - Tura 5 #kapitanbombathegame

Stan na koniec tury 4

Gwiezdna Flota : 5...

źródło: comment_1603475485QS5ThxtcFBycHFeN6Fwd9q.jpg

Pobierz
  • 3
Gwach'Qar

- Mateoo atakują nas! Szybko strzelaj z laserka!

- Gwach'Qar co mam robić!!

- Strzelaj tak, nie celuj w rakietę tylko tak dookoła!

- Dlaczego?

- Jeden - i tak nie trafiasz. Primo - jak będziesz strzelał dookoła, to oni się przestraszą i taki zwód zrobią. I fruu, prosto w laserek!

- ... Gwach'Qar, ty się chyba taktyki wojennej w burdelu uczyłeś.

- O nie, dostałem w szczepionkę! Ałaa, ale ból!
Jadugar - Gwach'Qar

- Mateoo atakują nas! Szybko strzelaj z laserka!

- Gwach'Qa...

źródło: comment_1603484520K4imDLDcmTnjLHpUhdJa6S.jpg

Pobierz