Wpis z mikrobloga

@10129: Nie posiada praw wynikających z wieku ale powinien posiadać prawa człowieka o które lewica tak głośno krzyczy.
Może dlatego należy się skupić na rozwojem medycyny aby unikać takich przypadków i leczyć a nie usuwać problem?
Każde dziecko po urodzeniu nie jest zdolne do samodzielnego funkcjonowania tak jak i szczeniak któremu przypisujesz większą wartość niż człowiekowi.
Czy jak urodzi się zdrowe i zachoruje to też będziecie chcieli aby je usunąć
  • Odpowiedz
Może dlatego należy się skupić na rozwojem medycyny aby unikać takich przypadków i leczyć a nie usuwać problem?


@Androo: No właśnie poprzez aborcję unika się "takich" przypadków.
  • Odpowiedz
No właśnie poprzez aborcję unika się "takich" przypadków.


@Melee_Creep: To cała medycyna nie ma sensu bo w każdym przypadku można wszystkich usunąć. Od tego jest rozwój medycyny aby eliminować zaburzenia i choroby a nie pozbywać się podmiotu.
  • Odpowiedz
@noitakto: W ogóle nie wiem o czym do mnie piszesz. Opinia jest subiektywna więc ją wyraziłem. Człowiek eksploatuje i będzie eksploatował cały wszechświat. A to że natura jest tak stworzona, że jedni czerpią korzyść z drugich to tak wygląda rzeczywistość. Może zaraz norki będziemy pytać czy chcą prawa aborcyjne żeby nie urodzić wadliwych płodów norek?
  • Odpowiedz
ale powinien posiadać prawa człowieka


@Androo: dlaczego? i nie, odpowiedź bo to jest płód ludzi mnie nie satysfakcjonuje.

Może dlatego należy się skupić na rozwojem medycyny aby unikać takich przypadków i leczyć a nie usuwać problem?

cały czas to jest robione ale w jaki sposób chcesz wyleczyć mutację genetyczną? musiałbyś genetycznie modyfikować rasę ludzką,
  • Odpowiedz
To cała medycyna nie ma sensu bo w każdym przypadku można wszystkich usunąć.


@Androo: Tak byłoby najlepiej.

A to że natura jest tak stworzona, że jedni czerpią korzyść z drugich to tak wygląda rzeczywistość


To powinno ci wskazać, że coś bardzo jest źle z "naturą" i "rzeczywistością".
  • Odpowiedz
To powinno ci wskazać, że coś bardzo jest źle z "naturą" i "rzeczywistością".


@Melee_Creep: Wyczuwam syndrom bambinizmu. Podpowiem Ci, natura nie jest taka jaką opisują w bajkach.
  • Odpowiedz
co będzie i tak robione za granicą i zasilało budżet obcego kraju?


@paragonik: Za granicą też będzie się hodowało zwierzątka i będzie to zasilało budżet obcego kraju, a my na zakazie tylko stracimy.
  • Odpowiedz