Wpis z mikrobloga

Protesty przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego odbeda sie dzis:

#wroclaw godz. 16.15 Dworzec Główny
#warszawa godz. 19 Żoliborz dom Wicepremiera ds. Bezpieki
#krakow, godz. 18, Rynek Główny
#gdynia, godz. 18, biuro posła Horały, ul. Starowiejska 11
#gdansk, godz. 19.30, pomnik Sobieskiego (sobota godz. 14, Hucisko)
#poznan, godz. 17 Młyńska 14, marsz na pl. Wolności
#lodz, godz. 17, PiS, Piotrkowska 134
#szczecin, godz. 17, al. Wyzwolenia 7, godz. 19 - pl. Solidarności
#bialystok, PiS, ul Stołeczna 2 - bez godziny
#rzeszow, godz. 18, ul. Hetmańska
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jud-Suss: walka w słusznej sprawie bo ta ustawa to nieśmieszny żart. Szkoda że protesty są inicjowane przez szurów i wykolejeńców typu tęczusie, podepną się też pod to antifiarze syfiarze, no szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@vin42: Dzis w protestach w calej Polsce ramie w ramie powinni isc mezczyzni z kobietami, partnerzy, przyszli rodzice, w obronie kobiecej godnosci i samostanowieniu o trudnej roli bycia rodzicem. Nie moze skrajne prawactwo narzucac rodzinom, ze te musza rodzic chore plody!
  • Odpowiedz
@vin42: Nie musisz sie zgadzac z pogladami tych ludzi, ale to twoj brat i siostra, ktorzy akurat dzialaja we wspolnej i wielkiej sprawie. Zostal wykonany jeden krok za duzo, zniszczono ponadpartyjna umowe w aborcyjnym kompromisie i pytamy: co zatem dalej? CALKOWITY ZAKAZ? (°°
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: nie jestem ani lewakiem ani feministka. Idę na protest z mężem, bo jeśli mi coś odwali i będę chcieć dzieci, to boje się okropnie braku możliwości usunięcia ciąży zagrażającej mojemu życiu.
Zaraz się okaże, ze każde poronienie będzie sprawdzane przez policję.
Tu nie chodzi o forsowanie aborcji w kazdym przypadku a możliwość dokonania wyboru.
  • Odpowiedz