Wpis z mikrobloga

Piszesz, że argumentem za zabijaniem dzieci jest fakt, że są niezdolne do samodzielnej egzystencji. Więc ja pokazuje ci, że argument jest mało sensowny, bo podpadają pod niego również niemowlęta.


@kontonr77: XD wyborny troll 3/10 bo odpisywałem.
  • Odpowiedz
@martwykotek no na pewno tak, jednak posługiwać się zdjęciem choroby udokumentowanej 100 razy w całej historii ludzkości i to głównie w rodzinach kazirodczych to argument który da się zbić w ciągu 5sec reserchu. Zobaczcie na statystykę aborcji, kto jest najczęściej abortowany i takimi zdjęciami się trzeba poslugiwac, a nie najbardziej hardcorowym zdjęciem z internetu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@kontonr77: a ja ci powiem wprost - gdybym miała za wczasu opcje żeby zakończyć ciążę która wiem że zaskutkuje urodzeniem poważnie chorego dziecka to bym to zrobiła bez zastanowienia. Bo znam siebie i wiem że bym psychicznie nie dała sobie rady. Czy to oznacza że nie powinnam w ogóle mieć dzieci?
  • Odpowiedz
@AkyszLewusie: Ktoś kto ciagle taguje o lewicy i ma jakaś paranoje nie może nazywać kogoś debilem, bo sam jest ultradebilem xD a teraz idź do wolantariatu i pomóż biednym chorym dzieciakom, przecież to sam dar życia jest
  • Odpowiedz
Piszesz, że argumentem za zabijaniem dzieci jest fakt, że są niezdolne do samodzielnej egzystencji. Więc ja pokazuje ci, że argument jest mało sensowny, bo podpadają pod niego również niemowlęta.


@kontonr77: niemowlę jest niezdolne do samodzielnej egzystencji przez określony czas, a płód bez mózgu, który się urodzi będzie niezdolny do samodzielnej egzystencji aż nie umrze, co może trwać długo i być udręką dla rodziców. Chyba jest między tymi sytuacjami jakaś różnica
  • Odpowiedz
@kontonr77: ty masz w ogóle pojęcie co to są badania prenatalne i co jest dzięki nim wykrywane? P--------z o ochronie życia ale podstawowej wiedzy ci brakuje. Google i do dzieła, nigdy nie jest za późno bo z wiedzą u ciebie to tak średnio bym powiedział. W sumie tak jak u każdego zwolennika pisu, katolibanu w PL itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz