Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się wydaje, że PIS osiągnął dokładnie to czego chciał - wszyscy krzyczą o #aborcja zapominając o nieudolności rządu w niemal wszystkich aspektach, z pandemią na czele #polityka #tematzastepczy


@emjot86: HEHE, JESTEM GENIALNYM STRATEGIEM, JAK JEBNĘ POTYLICĄ O KANT SCHODÓW TO ZAPOMNĘ ŻE MNIE BOLI KOLANO HEHE
  • Odpowiedz
@emjot86: Teraz. Zaraz jebnie 15 tys., gdzieś braknie respiratorów, ktoś umrze w karetce i wszyscy sobie przypomną. A #!$%@? w sprawie aborcji wcale nie minie.
  • Odpowiedz
@emjot86: No to grają jak hazardzista w ostatniej fazie uzależnienia, bo jak do krytyki rządu w czasie pandemii dojdzie #!$%@? ludzi z powodu robienia z kobiet chodzących inkubatorów, to się karakan będzie, jak Janukowycz, helikopterem do Watykanu ewakuował.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@emjot86: wiedzą, że #!$%@? im idzie w sprawie pandemii, więc dali powód, żeby ich elektorat przyklasnął.

Z KOWIDEM SŁABO SE RADZO ALE BYNAJMNIEJ SKROBANIA ZAKAZALI, CHRUM.
  • Odpowiedz
@emjot86: Ludzie nie zapomną o nieudolności rządu bo będą im o niej przypominać wszechobecne restrykcje przez ten rząd wprowadzone. Zablokowanie aborcji stanie się zaś wisienką na torcie powszechnego #!$%@?.
  • Odpowiedz