Wpis z mikrobloga

#korepetycje #naukaangielskiego #matematyka

Kończymy kwarantannę i decydujemy się, aby nie puszczać dzieci do szkoły i przedszkola, póki sytuacja z koroną się nie ustabilizuje, bo jeszcze jedna kwarantanna i 1 biznes rodzinny będzie można zamykać.
W związku z tym mam pytanie ile powinna kosztować 1h godzina lekcyjna matematyki i angielskiego udzielana przez ucznia liceum/technikum?
Chodzi tutaj o zajęcia na poziomie 2 klasy podstawowej.
  • 7
@Emil_L: na fejsbuku były swego czasu różne grupy typu "korepetycje Kraków/Warszawa" można pobadać ile biorą.

@pierozkowyviking: Nieźle to poszło do góry przez ostatnie 5 lat. Ja jako student uczący innych studentów dość zaawansowanych tematów inżynierskich brałem mniej i to była niezła stawka.
@enceppence: Tak robimy do tej pory, ale wiemy, że tutaj potrzebna jest osoba "obca", aby efekty były dużo lepsze. Niestety, ale dzieciaki są cwane i znają różne triki na nas ;)
Mieszkamy w małej miejscowości gminnej, ale znajduje się tutaj bardzo dobre liceum oraz technikum, które jest regularnie w czołówce najlepszych szkół w PL. Młodzież mieszka w hotelu i niektórzy narzekają, że sporo płacą za pobyt i pomyślałem, że może być tutaj dobry temat, jeśli chodzi o skorzystanie z czasu wolnego uczniów. Rozmawiam teraz z bibliotekarką, aby ona wytypowała osoby, które chcą udzielać korepetycji.