Wpis z mikrobloga

To już czas #lacunafabularnie ! Rozpoczynamy zapisy do nowej przygody osadzonej w świecie fantasy. Ze względu na ilość nowych zasad przygotowałam uproszczony model zapisów i rozgrywki (w komentarzu).

Dołącz do discorda aby nie przegapić wołań do wpisów gry, skorzystać z niestandardowych ekwipunków i móc swobodnie zadawać pytania społeczności lub GM #lacunafabularniefantasy

Formularz PODSTAWOWY (dla nowych lub mniej aktywnych graczy):

Formularz ROZSZERZONY (dla doświadczonych lub bardziej zaangażowanych graczy):

Zapisy potrwają do niedzieli 25. października do 23:59.

Ze względu na problemy z moderacją portalu wpisy będą się pojawiać na lurkerze. Jeżeli chcesz tylko plusować decyzje, będziesz potrzebować tam konta. Jeżeli natomiast będziesz składać deklaracje w turach przez formularze, nie będzie potrzeby rejestrowania się tam. Powody przenosin wyjaśniłam w poście, który można znaleźć na discordzie gry (tutaj linki są usuwane). To również ostatni raz, kiedy korzystam z tej Mirkolisty.

Mapa świata pojawi się jeszcze w tym tygodniu. Mechanika rozszerzona jest dostępna na discordzie na kanale "zasady gry".
lacuna - To już czas #lacunafabularnie ! Rozpoczynamy zapisy do nowej przygody osadzo...

źródło: comment_1603378723RxyFa0deY23I1t1fEw8aRl.jpg

Pobierz
  • 6
Mechanika uproszczona (2 minuty lektury):

Akcja gry skupiona jest wokół kontynentu Kastos i archipelagu Kastia. W przygodzie wcielacie się w role bohaterów, żyjących w tej fantastycznej krainie i kierujecie ich losem zgodnie z Waszą wolą (w większości przypadków). Możecie podążać nakreśloną przeze mnie (Mistrzynię Gry) ścieżką fabularną lub stworzyć swoją własną przygodę (rozwijając zaproponowane przeze mnie lub graczy wątki poboczne). Nie daję całkowicie wolnej woli tylko ze względu na skalę gry -