Wpis z mikrobloga

@HungarianBookSmuggler: A to akurat dla mnie nie jest oczywiste. Każdy polityk jest kłamcą, nie ma miejsca dla takich, którzy nie są kłamcami - więc możesz wybierać tylko między tymi którzy kłamią mniej lub bardziej. Podobnie jak każdy rządzący polityk musi częściowo działać przeciwko obywatelom inaczej nie miałby nigdy szans na wprowadzenie niepopularnych a koniecznych rozwiązań. I będąc przy tym to akurat Kaczyński nie działa przeciwko swoim wyborcom - daje im to
@schwung:

A to akurat dla mnie nie jest oczywiste. Każdy polityk jest kłamcą, nie ma miejsca dla takich, którzy nie są kłamcami - więc możesz wybierać tylko między tymi którzy kłamią mniej lub bardziej. Podobnie jak każdy rządzący polityk musi częściowo działać przeciwko obywatelom inaczej nie miałby nigdy szans na wprowadzenie niepopularnych a koniecznych rozwiązań.


Nigdzie nie napisałem, że polityk nie może być kłamcą, zgadzam się z Tobą w tej części.
@Azaajaszz: Ooo słaba próba manipulacji się pojawiła. Na końcu tego co napisałem a co urwałeś w swoim cytacie było napisane

Masz jeden przykład.

Kolega w tamtym pytaniu pytał o przykłady, jak widać podałem jeden co zaznaczyłem na końcu komentarza, czyli jest ich więcej. Tu się objawia Twój problem, brak obecności lub uwagi na lekcjach czytania z zrozumieniem.
@HungarianBookSmuggler: Uchodźców w ich rozumieniu tego słowa nie ściągają. 5 dla zwierząt nie było w ogóle w wcześniej w żadnym aspekcie, nie złamali tu żadnej obietnicy, po prostu uchwalili coś co się nie podoba ludziom, ale w kampanii nie było o tym że nie uchwałą tego. Tak samo co do ludzi w spółkach - to nie był element tego na co ludzie głosowali wybierających ich. Dodaj sobie do tego że mimo
@schwung:

Uchodźców w ich rozumieniu tego słowa nie ściągają.

Jeśli zamorduje ale w moim rozumieniu tego słowa to nie było morderstwo, to było morderstwo czy nie?

5 dla zwierząt nie było w ogóle w wcześniej w żadnym aspekcie, nie złamali tu żadnej obietnicy, po prostu uchwalili coś co się nie podoba ludziom ale w kampanii nie było o tym że nie uchwałą tego.


I będąc przy tym to akurat Kaczyński nie