Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich na kanale Stalowy Szok. W dzisiejszym odcinku postaram się przybliżyć wam sylwetki najsilniejszych dietetyków w Polsce. A więc zaczynamy. W pierwszej kolejności zajmiemy się słynnym Kasaharą "Borsukiem" Instagramowskym. Ten pochodzący z Gruzji trójboista został wychowany na Ukrainie przez parę uchodźców pochodzenia żydowskiego a także czeczeńskiego. W wieku 10 lat wyemigrował do Polski szukając lepszego życia w jednym z najszybciej rozwijających się gospodarczo krajów europejskich marząc o tym, aby w przyszłości założyć działalność gospodarczą z atrakcyjnymi stawkami zus oraz ogólnymi niskimi kosztami prowadzania takiej działalności. Już wieku 15 lat dało się u niego zauważyć bardzo słaby potencjał genetyczny do sportu. Problemy hormonalne, jelitowe oraz słabej jakości rama kostna uniemożliwiały mu podjęcie pracy z ciężarami, dlatego też postanowił oddać się uciechom życia studenckiego. Z materiałów do których udało mi się dotrzeć wynika, że przez 5 lat swoich studiów w czasie których prowadził różne eksperymenty dietetyczne, udało mu się przybrać ponad 30kg dobrej jakości masy tłuszczowej. Po tym udanym eksperymencie dietetycznym uznał że nabrał dostatecznego doświadczenia aby spróbować swoich sił w dietetyce. Przekonany o niewydolności systemu nauczania w Polsce postanowił na własną rękę wprowadzać dietetyczne nowinki świata zachodu na polskie podwórko. W wypromowaniu własnej osoby niewątpliwie potrzebował odpowiednio wzruszającej historii o trudach budowania estetycznej sylwetki, której w tamtym momencie niestety nie posiadał. Wtedy też trafił na kontrowersyjne forum o tematyce siłowni zwane #mikrokoksy. Widząc zasięgi tego miejsca oraz fakt, ze jego użytkownicy lubią plusować zdjęcia przemian i transformacji osób otyłych, postanowił w wieku 30 lat dokonać niemożliwego. Z osoby skrajnie otyłej przemienić się kogoś o sylwetce wysportowanej oraz odznaczającą się ponadprzeciętną siłą. Niestety mimo lat ciężkich treningów, nie udało mu się tego jeszcze osiągnąć. Dobra #!$%@?@ nie chce mi się juz pisać tej pasty xD
#borsukcontent #silownia
stefan8800 - Witam wszystkich na kanale Stalowy Szok. W dzisiejszym odcinku postaram ...

źródło: comment_1603361318eUuONtnshvBpaiLi9qmLJJ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Z materiałów do których udało mi się dotrzeć wynika, że przez 5 lat swoich studiów w czasie których prowadził różne eksperymenty dietetyczne, udało mu się przybrać ponad 30kg dobrej jakości masy tłuszczowej.


@stefan8800: o #!$%@? padłem xD
  • Odpowiedz