Wpis z mikrobloga

Hej wykopowy prosiaczku! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Nie możesz dopiąć koszuli? Spodnie jakby coraz węższe? Twoje nogi kabaretkach wyglądają jak dwie potężne szynki?

To Challenge dla Ciebie
#wcisnijdupewspodniechallenge

Tak jest! Co należy zrobić?
1. Znaleźć ubranie, które (już) jest zbyt ciasne.
2. Zrobić zdjęcie. Ewentualnie napisz smutną historię swojego ż/tycia.
3. Wstawić zdjęcie z hasztagiem #wcisnijdupewspodniechallenge
4. Schudnąć i wciśnij dupę w spodnie. Albo spódnicę. Albo cokolwiek.
5. Pochwal się znowu na wykopie, zgarnij zazdrość grubasów i szacuneczek reszty.

Powodzenia, grubaski!

Ja zaczynam z tymi spodniami. Bardzo mi się podobają, ale nie ubrałam ich nigdy, bo kupiłam, jak ważyłam jakieś 63kg i były wtedy trochę ciasne. Pomyślałam, że schudnę i będzie git. Hahaha, no zgadnijcie co się stało. Ważę teraz 75kg, lol.

#wcisnijdupewspodniechallenge
#dieta #redukcja #chudnijzwykopem #odchudzanie
#madamejochudniecudnie
MadameJo - Hej wykopowy prosiaczku! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Nie możesz dop...

źródło: comment_1603358390TadbTqPTP4lENvx4wxP0lB.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@MadameJo: ile razy już widziałem, że ktoś zdawał codziennie relację co je i ile waży, a tak po około miesiącu koniec, waga przestała komuś działać, albo internet odcięli ( ͡° ͜ʖ ͡°) obyś tak też nie skończyła
  • Odpowiedz
@apatozaur: Moja CPM to 2190, więc jest chyba ok. Nie jestem też głodna. No i te 1850 jest orientacyjne, czasem wyjdzie 1800, czasem 1950, po prostu staram się jeść poniżej 2000.
Nie uprawiam sportu, tylko spacery i czasem joga.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MadameJo: to u mnie cpm 1700 :D, ale nie chce bardzo ciąć kcal
@cassiopei: ja tam w sumie redukuje na ślepo, z 5 kg pasuje mi zrzucić na dobrą sprawę, ale średnio to idziem. Teraz zszedłem do 2k kcal i zobaczymy
  • Odpowiedz
@MadameJo: Trzymam mocno za Ciebie kciuki i obserwuje tag od samego początku. Wiem jak to jest i później utrzymanie wagi też wymaga samodyscypliny. Masz naturalnie ładne kształty i myślę, że jak dojdziesz do swojej docelowej wagi, to nie stracisz nic z ich symetrii. Zazdroszczę tego mocno, bo ja miałam problem z biodrami i dużo muszę nadal pracowac nad ich kształtem.
  • Odpowiedz