Wpis z mikrobloga

Co w sytuacji gdy mój stary od ok. tygodnia źle się czuje i dopiero jutro będzie miał konsultacje z lekarzem (nie zrobił tego wcześniej, bo nie i uj). Ja przez ten czas chodzę normalnie do pracy - zwłaszcza że są braki kadrowe. Trochę nie wiem jak to rozwiązać, mógłby mi ktoś coś doradzić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#koronawirus #kwarantanna
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szaman_z_Bombasu: ale jeszcze się nie dowiedziałeś, czy złapał koronawirusa, czy nie. Podpowiem Ci taktyk.
Jeśli ojciec będzie miał koronawirusa niech nie zgłasza, że mieszkacie razem, a nawet jeśli zgłosi, to może sanepid nie zdoła zadzwonić i uziemnić cię na kwarantannie(podobno częste w tym burdelu). Chodź dalej do pracy "zarażając" i poczekaj, aż kto inny zachoruje i wpadnie na pomysł zrobienia wymazu. Wtedy będziesz mógł solidarnie z innymi zwalić na tą
  • Odpowiedz
@MxS89: no właśnie pytanie, czy w takiej sytuacji nie wjebią na kwaranntanę moich współpracowników? Chodzimy w maseczkach i trzymamy dystans, a ja w takiej sytuacji jestem tylko "kontaktem" który ma styczność z osobą chorą...
  • Odpowiedz
@Szaman_z_Bombasu: Wydaje mi się, że tylko Ty wylądujesz na kwarantannie ale to zależy od podejścia Sanepidu do sprawy sam nie wiem jak w moim przypadku będzie. Mam tylko nadzieje, że nie wyląduje na kwarantannie bo mnie coś strzeli
  • Odpowiedz