Wpis z mikrobloga

Pani Pelagia Głogowska jest po 2 udarach mózgu, zawale serca, ma tętniaka aory brzusznej, miażdżycę tętnic kończyn dolnych, nadciśnienie tętnicze krwi, problemy z nerką oraz lewą strone ciała bezwładną. W związku z tym postanowiła stworzyć zbiórkę w internecie, która może choć trochę pomoże jej finansowo.

Tymczasem banda sku*wysynów (bo inaczej się tak tego nazwać nie da) zaczęło pisać, że jest starą babą, że powinna trafić do piachu i po co ta zbiórka.

Tymczasem co zrobiła pani Pelagia?
PRZEPROSIŁA NA FEJSBUKU LUDZI KTÓRZY JĄ WYZYWAJĄ ZA TO, ŻE STWORZYŁA TĘ ZBIÓRKĘ

Zostawiam wam link i bardzo proszę, żebyście to bumpowali, udostępniali, ale przede wszystkim jeśli macie chęci i jakąkolwiek zbędną kwotę ustaloną przez was - wpłacili dla tej starszej pani.

Z góry naprawdę mega dziękuje. Jeśli czytasz ten post rano, jesteś w pracy, nie masz jak wpłacić a chciałbyś, zapisz sobie gdzieś ten post - plis.

https://zrzutka.pl/leki-rehabilitacje-i-zadluzenia

Post by Hype
#pomagajzwykopem #polska #zdrowie #zrzutka
oczek_13 - Pani Pelagia Głogowska jest po 2 udarach mózgu, zawale serca, ma tętniaka ...

źródło: comment_1603239632o769SLFCwGS4FdATrvSjJa.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@oczek_13: Ej. Na serio jestem twardym #!$%@?, ciężko trafić w jakikowielk mój czuły punkt, ale jak to przeczytałem to się rozkleiłem. Jak można być takim człowiekiem. Jak mi wstyd za tych ludzi. Ciekawe czy do swoich rodziców/dziadków też tak powiedzą.
  • Odpowiedz
Jest mi autentycznie strasznie przykro () co za naród co za ludzie jak tak można, super że
się udało niech sobie Pani żyje jak najdłużej
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oczek_13: #!$%@?ć tych którzy tak piszą ale zastanówmy się kto stoi za taką zbiórką i ile pieniędzy naprawdę trafi do pani Pelagii. Od takich spraw jest opieka społeczna i organizacje (rządowe jak i prywatne). Wpłacanie pieniędzy nie jest chyba najlepszym rozwiązaniem
  • Odpowiedz
Zanim wrzuciłem tę zbiórkę na fanpage, zrobiłem research - sprawdziłem jej profil, czy legit. Sprawdziłem na innych stronach dot. zbiórek, czy tam nic nie ma - nie było (a Ci, którzy ją atakowali, sugerowali że są, ale żadnych dowodów nie pokazywali). Pisali, że miała inne zbiórki - miała, ale na te zbiórki wpłacili jej kilka złotych, które są wliczone w pulę tych 140tysiecy złotych. Może wg tych, którzy ją atakują, oszustwem jest
  • Odpowiedz
@cucaracha: Opieka społeczna ma w Polsce takich ludzi w dupie. Koleżanka miała taką mocno starszą sąsiadkę - samotna, bezdzietna, jej najbliższa rodzina już nie żyła i gdyby nie pomoc sąsiadów i dobijanie się do MOPSów to kobieta dawno by umarła z głodu.
  • Odpowiedz
@cucaracha: Rozumiem. To państwo to jedna wielka porażka :( Koleżanka musi teraz ogarniać babcię z Alzheimerem (duże kolejki do DPS), ojca z rakiem i roczne dziecko jednocześnie i ma prawie zero pomocy od państwa...
  • Odpowiedz