Wpis z mikrobloga

Pani Pelagia Głogowska jest po 2 udarach mózgu, zawale serca, ma tętniaka aory brzusznej, miażdżycę tętnic kończyn dolnych, nadciśnienie tętnicze krwi, problemy z nerką oraz lewą strone ciała bezwładną. W związku z tym postanowiła stworzyć zbiórkę w internecie, która może choć trochę pomoże jej finansowo.

Tymczasem banda sku*wysynów (bo inaczej się tak tego nazwać nie da) zaczęło pisać, że jest starą babą, że powinna trafić do piachu i po co ta zbiórka.

Tymczasem co zrobiła pani Pelagia?
PRZEPROSIŁA NA FEJSBUKU LUDZI KTÓRZY JĄ WYZYWAJĄ ZA TO, ŻE STWORZYŁA TĘ ZBIÓRKĘ

Zostawiam wam link i bardzo proszę, żebyście to bumpowali, udostępniali, ale przede wszystkim jeśli macie chęci i jakąkolwiek zbędną kwotę ustaloną przez was - wpłacili dla tej starszej pani.

Z góry naprawdę mega dziękuje. Jeśli czytasz ten post rano, jesteś w pracy, nie masz jak wpłacić a chciałbyś, zapisz sobie gdzieś ten post - plis.

https://zrzutka.pl/leki-rehabilitacje-i-zadluzenia

Post by Hype
#pomagajzwykopem #polska #zdrowie #zrzutka
oczek_13 - Pani Pelagia Głogowska jest po 2 udarach mózgu, zawale serca, ma tętniaka ...

źródło: comment_1603239632o769SLFCwGS4FdATrvSjJa.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@oczek_13 co za skur... Brak mi słów :( Po co chodzi takie, żyje, tylko po to by wylewać jad i zabijać dla zabawy złymi słowami innych? Może zbyt bezpośrednio, ale po prostu wstrząsnęło mną to strasznie, dla zabawy niszczyć psychikę osobie, która jest na skraju śmierci. Dzięki za udostępnienie linka do zrzutki i tej informacji.
  • Odpowiedz
@oczek_13 przecież większość tych chorób to w duzej mierze skutki stylu życia, niezdrowego stylu zycia, a reszta to skutki chorób tych wcześniejszych.
Dlaczego mam komuś takiemu wspolczuc?
  • Odpowiedz
@alteron

Dlaczego mam komuś takiemu wspolczuc?


Nikt Ci nie każe współczuć czy wpłacać, ale tutaj clue jest wyzywanie starszej schorowanej kobiety za to, że śmiała śmieć założyć zbiórkę. Chcesz pomóc? Pomagaj. Nie chcesz? To na pewno nie pisz hejterskich obraźliwych wiadomości do organizatora.
  • Odpowiedz
Nie angażuję się w żadne zbiórki, ale tym razem zrobię wyjątek


@nn1upl: tyle wałków było z tym wszystkim, ze jedyna zbiórka w jakiej biorę udział to ta od Owsiaka. Aczkolwiek trzymam kciuki za zdrowie pani Pelagi i wierze w wykop efekt. Mam również nadzieje, ze kasa do niej trafi, a cała zbiórka to nie fejk.
  • Odpowiedz
@oczek_13: Weź to dodaj o jakiejs normalniejszej godzinie żeby więcej ludzi mogło zobaczyć.


@kreiws: 7:43, wchodzę na gorące 6h i widzę to jako pierwszy wpis. Można uznać, że sprzedał się temat dzięki twojemu komentarzowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz