Wpis z mikrobloga

Mirki & Mirabelki orientuje się ktoś gdzie najlepiej udać się w #warszawa do #okulista ale jakiegoś takiego nakoksowanego ze sprzętem itd. najlepiej na #nfz?
Czy raczej te poradnie nfz to bieda i od razu trzeba ładować się do jakiejś prywatnej specjalistycznej kliniki?
Badałem się kiedyś w #luxmed i powiem szczerze, że słabo, poza podstawowymi badaniami to mało kreatywni byli ci okuliści... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po opisaniu objawów usłyszałem "pierwsze słyszę o czymś takim" i koniec... Bez nawet sugestii gdzie udać się z tym dalej....
  • 32
Polecam dr. Ewa Markowska, znajdziesz na znany lekarz, ja zawsze wbijam do niej z luxmed


@fellipe: dzięki za polecenie ale nie mam już luxmed także jak będę uderzał prywatnie to pójdę to specjalistycznej kliniiki zajmującej się strice oczami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@fellipe: po takiej rekomendacji nie sposób przejść obojętnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Spróbuję na nfz do pierwszego lepszego okulisty może się okaże, że to faktycznie astygmatyzm albo inna starcza ślepota xD a jak okaże się, że przypadek trudniejszy to będę myślał ale jestem szczerze zainteresowany ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@non-serviam: Sprawdź sobie czy kolmed działa przez NFZ. Jeśli tak, to bardzo polecam Panią Agnieszkę Kamińską, oby więcej takich specjalistów :)
Jeśli chcesz komplet badań oczu to Vidium Medica.
Ja po nich zdecydowałem się na leczenie stożka w Krakowie. Teraz jestem na etapie doboru soczewek.
Do wykrycia stożka wystarczy topografia rogówki, nic więcej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@non-serviam: W sieci znalazłem dużo pozytywnych opinii, siedzi w tej dziedzinie od lat, więc nie chciałem ryzykować gdzie indziej ;)
Niektórzy przylatują do niego z daleka na wizytę :D
Z resztą po soczewki też tam jadę, raz w roku kontrola i odbiór soczewek to nie problem.
@danio_96: kto w krakowie dokładniej?
No właśnie na badanie do nich miałem pójść ale taki komplet 500zł kosztuje, bo nie będę przecież kupował pakietu na stożek, bo dr. google tak mówi ( ͡º ͜ʖ͡º)
Niech szukają, bo może to faktycznie coś innego.
A wg. tych zdjęć przykładowych wygląda ci to na stożek?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@non-serviam: Stożek u dr Kuwika, zaś soczewki ogarnia dr Grabowski.
Polecam dołączyć do grupy na FB
Do wykrycia stożka wystarczy topografia rogówki, ale jeśli chcesz kompletne badania to skorzystaj z badań kwalifikacyjnych do laserowej korekcji wzroku. Wówczas za wszystko płacisz aktualnie 195zł w Vidium Medica.
Co do Twojego pytania, takie objawy są przy stożku, ale równie dobrze może to być astygmatyzm ;)

@phoropter z pewnością więcej Ci powie (
danio_96 - @non-serviam: Stożek u dr Kuwika, zaś soczewki ogarnia dr Grabowski.
Polec...

źródło: comment_1603231918ZMpY7m3GTMqENX9VvhTkRq.jpg

Pobierz
@danio_96: ciekawa oferta, wdziałem też u nich komplet badań za 490zł, trochę sporo ale nie wiem czy topogrfię tam robią. Trochę bez sensu strzelać na oślep. Zadzwonię chyba i umówię się na wizytę i niech oni zdecydują co to może być i jakie badania należy wykonać, bo może to żaden astygmatyzm, rogówka tylko jakaś gówniana choroba oczu się rozwija... ciort wie...
Ale dzięki za podrzutki, skorzystam z którejś opcji, bo w