Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zacząłem się niedawno spotykać z dziewczyną kilka lat starszą, ja mam 21 lat. Oboje studiujemy, ona kierunek bardziej 'prestizowy', który już kończy, i ma zapewnioną dobrze płatną pracę. Ja nie mam takich super perspektyw. Wynajmuję mały pokój, co prawda w mieszkaniu oddanym w tym roku do użytku, jednak to mieszkanie jest wielkości jej pokoju XD. Jej rodzice są bogaci, moi nie bardzo, ja też zarabiam tylko tyle, że wystarcza na utrzymanie się. Nie wiem co robić w takiej sytuacji, czy angażować się emocjonalnie. Ciekawe jest to, że poznaliśmy się w gabinecie, w którym przyjmowała, dodała mnie tego samego dnia na Facebooku i potem już się spotykaliśmy. Na spotkaniach ona też płaci za siebie, świetnie mi się z nią rozmawia. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, że zauroczyłem się tak bardzo, ale boję się zaangażować w strachu przed odrzuceniem. #przegryw #uczucia #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8df9be605297c54a62d16a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: nie przejmuj się tym. Skoro jest starsza i już po studiach to doskonałe sobie zdaje sprawę z czym się wiąże spotykanie się że studentem.

Grunt zebys nie urządzał schiz z tego tytułu, nie robił żadnych wyrzutów itd.
Po prostu ciesz się związkiem i zobacz jak się to rozwinie. Równie dobrze możecie się za pół roku rozstać z zupełnie innego powodu juz wielkość twojego pokoju ¯\_(ツ)_/¯