Wpis z mikrobloga

  • 1303
Sprawdziłem i oddaje #rozdajo.

Jednocześnie chciałbym uprzedzić was i uchronić przed tą grą. Wszyscy jarają się znakomita oprawą i kolorami jesieni, ale jakoś nikt do tej pory nie miał odwagi powiedzieć że gra się w to TRAGICZNIE, a konsola o mało się przy tym nie zesra xD.

Grafika jest w #!$%@? KRZACZASTA, drewniana, tekstury haczą jedna o drugą albo przenikają się. Korony drzew zasłaniają nam widok kamery. Główny bohater - Jin Sakai, mota się jak Płotka w wiedźminie – przy próbie zrobienia fikołka potrafi zwinąć się w kulkę jak jeż i kręcić kilka sekund jak pokeball zawieszony gdzieś nad ziemią, głowy postaci wchodzą w inne tekstury albo ściany xD to jest #!$%@? DRAMAT, gra okrzyknięta najlepszą kończącej się generacji, a tu takie cuda.
W związku z tym że fpsy lecą na łeb na szyje, to dynamiczna walka wręcz praktycznie nie istnieje. Do obsługi tejże używamy, aż 4 przycisków w czasie 1 sekundy i niestety przy tak fatalnych spadkach płynności efekty tych starć nie zależą od umiejętności gracza, a stają się być wynikiem losowych kliknięć w guziki kontrolera xD Próbowałem nauczyć się trochę tej sztuki, ale ciężko odczytać intencje przeciwnika, jeśli porusza się on jak pajacyk rysowany długopisem w rogach kartek zeszytu szkolnego xD zaraz pewnie powiecie, ej daeun, bo ty noobek jesteś. Nieprawda. Kocham dynamiczne gry, np. eternal, z tymże tam grafa jest płynna jak komiks, a tutaj to nie wiem, charlie Chaplin w starym kinie xD
Duch ma ogromne problemy z wydajnością, rozgrywka odbywa się w 25-28 klatkach i to czuć. Próbowałem cudować z jakimiś upłynniaczami na TV, kasowac cache itd, ale na nic się to zdało. Twórcy deklarują i obiecują 60 FPS na nowej konsoli, także zobaczymy czy to coś poprawi. (Swoją drogą to #!$%@?, mogli poczekać te 4 miesiące i reklamować ten tytuł jako startowy na ps5.).

Także tego , piękna kolorowa WYDMUSZKA, #!$%@? pod względem technicznym przez co kompletnie NIEGRYWALNA. Kupiłem, bo szukałem czegoś równie dobrego jak Horizon, gdzie będę mógł postrzelać z łuku, niestety model walki obecny w tej grze nie da ci nawet 10% tego, co czułeś gdy #!$%@?łeś gromoszczęki z Aloy.
Szkoda czasu i pieniędzy, kolejny NUDNY sandbox, serio.

#ps4 #ps5 #xbox #pcmasterrace #gry #konsole #niepopularnaopinia #mowiejakjest #takaprawda #deaunrecenzuje
daeun - Sprawdziłem i oddaje #rozdajo.

Jednocześnie chciałbym uprzedzić was i uchron...

źródło: comment_1603087515ggJ5ZFrgd5Thx026Z67dmR.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@daeun zgadzam się z większością tego co napisałeś, jednak uważam że to i tak dobra gra, taki mocny średniak jak na dzisiejsze czasy. Nie rozumiem tylko dlaczego miałeś problemy z walką, na hardzie jest dosyć prosto a okienka na parowanie i uniki są tak duże że żadne spadki fps nie stanowią problemu. Wiem że jak się człowiek przyzwyczai do 60 fps+ to 25-30 to mordęga. Co do gliczy i przenikania obiektów
  • Odpowiedz
  • 1
@daeun dołączam do losowania.
Bylem ciekaw gry, ale jak zobaczylem gempleje to uznalem ze nie warto xd. Kuzwa jak ogladalem combat i sposób w jaki postać się odsłania przy atakach xD pozdro
  • Odpowiedz
@daeun: mam wbitą platynę i faktycznie, podczas jednej z ostatnich scen, gdzie zabija się Chana to jest dosłownie pokaz slajdów xD Mam co prawda slima (kurła dawać już moje ps5), ale bugi się zdarzały, zawisał między skałami itp xD Ale ogólnie i tak 8/10 daję.
  • Odpowiedz
@daeun: też miałem problem z fpsami, ale w moim oledziku jest opcja, żeby częściej odświeżany był obraz przez co gra wygląda jakby była w 60 fpsach. Sama gra naprawdę dobra i nie wiem czemu aż tak ci nie podeszła. Fabuła faktycznie cienka, ale grywalność mega. Druga gra, na której wbiłem platynę (pierwsza to Sekiro), więc jak widać gra potrafi wciągnąć.
  • Odpowiedz
@daeun a co to znaczy ze coś jest premium? XD na dopisek premium nabierajaa się tylko barany, i cj sami używają tego słowa XD ładnie was marketingowcy sobie ustawili XDDDDDDD
  • Odpowiedz
@SobanDELUX: Zero glitchy i bugów xD Chyba farta miałeś. Ja niejeden spotkałem a platyny nie wbijałem. Od psów które zamroziło w domyślnej pozie po przeciwników wstających na sekundę żeby skonać xD A no i koń spadający po przywołaniu z nieba. Z relacji znajomych też słyszałem o wielu bugach. Co nie zmienia faktu, że bawiłem się nawet nieźle.
  • Odpowiedz
@daeun: wydaje mi sie, ze za bardzo w ta gre grac nie potrafisz xD To chyba kwestia ogrania.A gra na hardzie jest dosc latwa pomijajac bossow ktorych ubijam za 2-10 razem. I nie mam jakiegos wyjebistego refleksu, bo najwiekszy problem sprawia mi prowokacja i ciezko ubic 1 przeciwnika
  • Odpowiedz
@nocozrobisznicniezrobisz: jak atakujesz zamek to faktycznie spada plynnosc miejscami i raczej trzeba korzystac z broni ducha zeby troche wyszyscic. Zwlaszcza jak jest ostrzal z góry. Ja gram na pro i czasami plynnosc spada, podobnie mialem w days gone.
  • Odpowiedz
@daeun: przyznam, że się z GoT męczyłam. Parę miesięcy zajęło mi przejście, bo nie miałam ochoty wracać. Już lepiej grało mi się w Death Stranding, które miało tak okropnie męczący gameplay momentami (echhh ten motor)
  • Odpowiedz
@daeun: przepis na tysionc plusow na wypoku, daj tag rozdajo do posta, wszystkie janusze wykopa zaplusuja nawet jesli dana rzecz im sie nie przyda :)


  • Odpowiedz
gra się w to TRAGICZNIE, a konsola o mało się przy tym nie zesra xD.

Grafika jest w #!$%@? KRZACZASTA, drewniana, tekstury haczą jedna o drugą albo przenikają się


@daeun: PS4 i XONE mają wydajność na poziomie jakiegoś RX 470 połączonego z najgorszą architekturą CPU ever made czyli Buldożer xD Więc to jest deweloperski cud że to gówno ciągnie jakiekolwiek gry w 2020 roku.
  • Odpowiedz