Wpis z mikrobloga

  • 1303
Sprawdziłem i oddaje #rozdajo.

Jednocześnie chciałbym uprzedzić was i uchronić przed tą grą. Wszyscy jarają się znakomita oprawą i kolorami jesieni, ale jakoś nikt do tej pory nie miał odwagi powiedzieć że gra się w to TRAGICZNIE, a konsola o mało się przy tym nie zesra xD.

Grafika jest w #!$%@? KRZACZASTA, drewniana, tekstury haczą jedna o drugą albo przenikają się. Korony drzew zasłaniają nam widok kamery. Główny bohater - Jin Sakai, mota się jak Płotka w wiedźminie – przy próbie zrobienia fikołka potrafi zwinąć się w kulkę jak jeż i kręcić kilka sekund jak pokeball zawieszony gdzieś nad ziemią, głowy postaci wchodzą w inne tekstury albo ściany xD to jest #!$%@? DRAMAT, gra okrzyknięta najlepszą kończącej się generacji, a tu takie cuda.
W związku z tym że fpsy lecą na łeb na szyje, to dynamiczna walka wręcz praktycznie nie istnieje. Do obsługi tejże używamy, aż 4 przycisków w czasie 1 sekundy i niestety przy tak fatalnych spadkach płynności efekty tych starć nie zależą od umiejętności gracza, a stają się być wynikiem losowych kliknięć w guziki kontrolera xD Próbowałem nauczyć się trochę tej sztuki, ale ciężko odczytać intencje przeciwnika, jeśli porusza się on jak pajacyk rysowany długopisem w rogach kartek zeszytu szkolnego xD zaraz pewnie powiecie, ej daeun, bo ty noobek jesteś. Nieprawda. Kocham dynamiczne gry, np. eternal, z tymże tam grafa jest płynna jak komiks, a tutaj to nie wiem, charlie Chaplin w starym kinie xD
Duch ma ogromne problemy z wydajnością, rozgrywka odbywa się w 25-28 klatkach i to czuć. Próbowałem cudować z jakimiś upłynniaczami na TV, kasowac cache itd, ale na nic się to zdało. Twórcy deklarują i obiecują 60 FPS na nowej konsoli, także zobaczymy czy to coś poprawi. (Swoją drogą to #!$%@?, mogli poczekać te 4 miesiące i reklamować ten tytuł jako startowy na ps5.).

Także tego , piękna kolorowa WYDMUSZKA, #!$%@? pod względem technicznym przez co kompletnie NIEGRYWALNA. Kupiłem, bo szukałem czegoś równie dobrego jak Horizon, gdzie będę mógł postrzelać z łuku, niestety model walki obecny w tej grze nie da ci nawet 10% tego, co czułeś gdy #!$%@?łeś gromoszczęki z Aloy.
Szkoda czasu i pieniędzy, kolejny NUDNY sandbox, serio.

#ps4 #ps5 #xbox #pcmasterrace #gry #konsole #niepopularnaopinia #mowiejakjest #takaprawda #deaunrecenzuje
daeun - Sprawdziłem i oddaje #rozdajo.

Jednocześnie chciałbym uprzedzić was i uchron...

źródło: comment_1603087515ggJ5ZFrgd5Thx026Z67dmR.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@daeun: z tym porownywaniem fabuly rdr 2 i hdz to odleciales, po pierwsze rdr 2 nie jestem zadnym action rpg a liniowym sandboxem, decyzje ograniczaja sie do tego kogo zabije i wplywa to jedynie na poziom honoru, nic to praktycznie w fabule nie zmienia. hdz tez nie jest, i decyzje tez na nic nie wplywaja. Ale ogolnie najwiekszy problem z horizonem jest pewna niespojnosc miedzy glownym watkiem a misjami pobocznymi.
  • Odpowiedz