Wpis z mikrobloga

  • 1303
Sprawdziłem i oddaje #rozdajo.

Jednocześnie chciałbym uprzedzić was i uchronić przed tą grą. Wszyscy jarają się znakomita oprawą i kolorami jesieni, ale jakoś nikt do tej pory nie miał odwagi powiedzieć że gra się w to TRAGICZNIE, a konsola o mało się przy tym nie zesra xD.

Grafika jest w #!$%@? KRZACZASTA, drewniana, tekstury haczą jedna o drugą albo przenikają się. Korony drzew zasłaniają nam widok kamery. Główny bohater - Jin Sakai, mota się jak Płotka w wiedźminie – przy próbie zrobienia fikołka potrafi zwinąć się w kulkę jak jeż i kręcić kilka sekund jak pokeball zawieszony gdzieś nad ziemią, głowy postaci wchodzą w inne tekstury albo ściany xD to jest #!$%@? DRAMAT, gra okrzyknięta najlepszą kończącej się generacji, a tu takie cuda.
W związku z tym że fpsy lecą na łeb na szyje, to dynamiczna walka wręcz praktycznie nie istnieje. Do obsługi tejże używamy, aż 4 przycisków w czasie 1 sekundy i niestety przy tak fatalnych spadkach płynności efekty tych starć nie zależą od umiejętności gracza, a stają się być wynikiem losowych kliknięć w guziki kontrolera xD Próbowałem nauczyć się trochę tej sztuki, ale ciężko odczytać intencje przeciwnika, jeśli porusza się on jak pajacyk rysowany długopisem w rogach kartek zeszytu szkolnego xD zaraz pewnie powiecie, ej daeun, bo ty noobek jesteś. Nieprawda. Kocham dynamiczne gry, np. eternal, z tymże tam grafa jest płynna jak komiks, a tutaj to nie wiem, charlie Chaplin w starym kinie xD
Duch ma ogromne problemy z wydajnością, rozgrywka odbywa się w 25-28 klatkach i to czuć. Próbowałem cudować z jakimiś upłynniaczami na TV, kasowac cache itd, ale na nic się to zdało. Twórcy deklarują i obiecują 60 FPS na nowej konsoli, także zobaczymy czy to coś poprawi. (Swoją drogą to #!$%@?, mogli poczekać te 4 miesiące i reklamować ten tytuł jako startowy na ps5.).

Także tego , piękna kolorowa WYDMUSZKA, #!$%@? pod względem technicznym przez co kompletnie NIEGRYWALNA. Kupiłem, bo szukałem czegoś równie dobrego jak Horizon, gdzie będę mógł postrzelać z łuku, niestety model walki obecny w tej grze nie da ci nawet 10% tego, co czułeś gdy #!$%@?łeś gromoszczęki z Aloy.
Szkoda czasu i pieniędzy, kolejny NUDNY sandbox, serio.

#ps4 #ps5 #xbox #pcmasterrace #gry #konsole #niepopularnaopinia #mowiejakjest #takaprawda #deaunrecenzuje
daeun - Sprawdziłem i oddaje #rozdajo.

Jednocześnie chciałbym uprzedzić was i uchron...

źródło: comment_1603087515ggJ5ZFrgd5Thx026Z67dmR.jpg

Pobierz
  • 45
@daeun: A tam wymyślasz xD zaraz przyjdą jedni i będą na Ciebie pluli że szkalujesz, a drudzy będą się podlizywać bo myślą że faktycznie rozdajesz.


Nie wymyślam. Aż zrobiłem ci screena. W grze klasy premium takie rzeczy nie powinny miec miejsca, a to sie dzieje tutaj na kazdym kroku xD oczywiscie Sony nic nie musi, Sony może sie nawet zesrać pod siebie, a fanboy i tak kupi i powie "oesu, jakie
daeun - > @daeun: A tam wymyślasz xD zaraz przyjdą jedni i będą na Ciebie pluli że sz...

źródło: comment_16030887985n0ZnK4zyN415ZjKwHSH7z.jpg

Pobierz
@daeun: jak Ci się podobała fabuła w HZD i jak oceniasz postacie? Bo o ile model walki w HZD rzeczywiście był świetny, tak poza tym moim zdaniem ta gra nie miała zbyt wiele do zaoferowania. Dodatek jeszcze nawet, ale podstawka fabularnie była co najwyżej średnia
@daeun: jak Ci się podobała fabuła w HZD i jak oceniasz postacie? Bo o ile model walki w HZD rzeczywiście był świetny, tak poza tym moim zdaniem ta gra nie miała zbyt wiele do zaoferowania. Dodatek jeszcze nawet, ale podstawka fabularnie była co najwyżej średnia


Ja generalnie lubie postapo wiec historia w hzd mnie mocno wkrecila, ale nawet i hzd, tak jak rdr2 czy inne odyseje, jesli chodzi o dialogi i
widocznie jestes mało wymagajacym graczem


@daeun: albo raczej zwykłym graczem, który nie brandzluje się do klatek na sekundę czy jednego buga na całą grę, szczególnie na sprzęcie za 1,5k zł xD

też gram na pro i też nie mam żadnych problemów
Ja generalnie lubie postapo wiec historia w hzd mnie mocno wkrecila, ale nawet i hzd, tak jak rdr2 czy inne odyseje, jesli chodzi o dialogi i questy poboczne sa mocno schematyczne, w sumie w kazdej grze wyglada to tak samo dretwo. Tylko ze hzd nadrabial modelem walki i fajna muzyką tła, a tutaj masz tylko piekne pejzaze.


@daeun: ja też lubię postapo, ale w przypadku HZD to odniosłem wrażenie, że fabułę