Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
1. Przymierzam się do kupna taniego iphone. Z racji, że mam małe dłonie odpada XR, a zastanawiam się między SE 2020 a X.
Warto dopłacić około 500zł do do tego starszego modelu, w zamian za nowocześniejszy ekran i ogólnie fajniejszy design? SE z tymi ramkami trochę mnie odrzuca, no i 4,7" wydaję mi się strasznie mały, ale chyba przesadzam...
2. Żona zastanawia się między 11 pro a 12 mini. Jak myślicie, duzo gorsze bedą specyfikacje mini w stosunko do 11 pro?
Jest szansa, że w tym roku lro jesscze stanieje?

#apple #iphone #kiciochpyta #telefony
  • 10
@Ufoludo: X jest dość awaryjny, sporo ich trafia do naprawy w serwisie znajomego. SE2020 trafił się do tej pory jeden bo coś się iOS zbuntował i nie chciał zrobić restore przez iTunes. Co do ramek to ja przykładowo nie potrzebuję wypasu i używam 7, przy nowszych telefonach wygląda słabo ale za to mam przycisk z czytnikiem linii papilarnych. Nowsze mają tylko faceid, które w maseczce, szaliku czy innym zakryciu twarzy już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ufoludo: dostałem iPhone SE 2020 z pracy 2 miesiące temu i musze powiedzieć ,że fajnie się go używa. Rozmiar jest super, szybkość jest super ale ten ekran jest dla mnie za maleńki. Prywatnie mam OnePlus 7T I teraz wydaje mi się za duży ale do konsumpcji treści za to jest świetny. iPhone 12 mini byłby idealny ale znowu będzie chyba ponad 3 tys kosztował.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eugeniusz_geniusz: @sluchaj_synek:
Oooo, awaryjność X, to coś o czymś kiedyś slyszałem, ale wypadło mi z glowy - chyba odpuszczam go przez to.
@Jason_Stafford: Zastanawiam się też teraz nad nim, ale szkoda trochę mi dopłacać 1.5k.
Żona pewnie weźmie tego 12mini, ja jeszcze nie wiem, czy też 12, czy jednak SE, bo nie zależy mi na aparacie i fajnych kolorkach xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koszyk2: wlaśnie tego się boję, że ekran 4,7" to jednak za mało, ale nie wiem też, czy warto doplacić ponad połowę ceny SE za lepszy ekran i wygląd.
Poklikałem troche w MM tego SE, ale cieżko mi to ocenić przy krótkim kontakcie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ufoludo: jest wygodny, to na pewno. Pewnie się trzyma ( w etui ) , jest szybko itd ale jak np przeglądasz YouTube, Netflix czy sporo czytasz to ten ekran zostawia spory niedosyt. Wszystko takie miniaturowe na nim jest.
@Ufoludo: Ogólnie to SE nowsze bebechy ma i pewnie dłużej będzie miał aktualizacje iOS. X awaryjny i już powiedzmy stary model. Ja sam już kupiłem SE, ale przysłali ze sklepu otwierany przez kogoś, pewnie ze zwrotu i odesłałem w cholerę. Kupię stacjonarnie tylko czekam aż białego będą mieli na stanie.