Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Widzę po wpisach, że #seksgadzety dla #niebieskiepaski zyskują na popularności. Co polecacie na początek przy budżecie około kilkuset złotych?

A) Szukam czegoś trwałego, zapewniającego doznania zbliżone do naturalnych bądź lepsze, z nietoksycznego materiału premium - ponoć cyberskóra/silikon są najlepsze.
B) Mile widziane dodatkowe funkcje: możliwość podgrzania, regulacji ssania, ustawienia w różnych pozycjach czy regulowanej stymulacji (wibracja bądź przesuwanie).
C) Jestem potencjalnie zainteresowany #teledildonika (możliwością zsynchronizowanej stymulacji na odległość z dziewczyną posiadającą kompatybilną zabawkę).
D) Teoretycznie interesuje mnie też kompatybilność z #vr - o ile nie prowadzi do uzależnienia lub kamerek/usług premium, które mają na celu wydusić jak najwięcej kasy.
E) Po masturbacji często występuje takie zmęczenie i negatywne odczucia (post-nut clarity), w przeciwieństwie do seksu, który daje poczucie głębszego spełnienia. Fajnie, gdyby finiszowanie przy użyciu takiej zabawki dawało chociażby namiastkę tych pozytywnych odczuć.

Mam wymiary nieco powyżej średniej, używałbym jednocześnie do seksualnego rozładowania zastępującego stosunek/oral i treningu orgazmów wielokrotnych.
Opcje, które rozważam:

1) Kiiroo: Titan, Onyx 2, Stamina lub Keon
2) Lovense: Max 2
3) Fleshlight: Pilot, Ice Lady lub Blue Ice
4) Tenga: Zero Flip
5) Lelo: F1
6) Onahole
7) Phanxy, Aneros Helix Trident lub Vibe 2 - szukam czegoś cienkiego i wygodnego, trafiającego w g-spot i mogącego wywoływać "prostate orgasms" (#nohomo)

- Który produkt i gdzie warto zamówić z dyskretną dostawą do Polski i gwarancją? Wydaje mi się np., że Fleshlight Ice Lady i Helix Trident z lubrykantem to dobry zestaw na początek.
- Jakie źródła w internecie z rzetelnymi, szczegółowymi recenzjami i informacjami o nowościach warto śledzić? Ciężko odróżnić solidne strony od tych sponsorowanych.

Z góry ogromne dzięki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #seks #orgazm #masturbacja #fleshlight #sekszabawki
♯blackpill ♯przegryw dla widoczności, i uprzedzając - odpada ♯roksa ♯zwiazki ♯divyzwykopem ♯sponsoring

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8cbbd9605297c54a62cf96
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Widzę po wpisach, że #seksgadzety d...

źródło: comment_1603058822jA5Q6sN7PxengqYz6rITIs.jpg

Pobierz
  • 11
MglistyDyrektor: Może to podejście (i to uwzględniające symulację aspektu uczuciowego: https://www.wykop.pl/wpis/52842427/anonimowemirkowyznania-uznalem-ze-pomimo-bycia-dos/) jest lepszym rozwiązaniem niż -maxingowy wyścig szczurów po #zwiazki, coping z #roksa #divyzwykopem czy napieranie na jakiś systemowy reset i zmianę mentalności #p0lka, która nigdy nie nastąpi? Dzisiaj rzetelna wiedza z zakresu #blackpill jest już powszechna, więc wystarczy spokojnie cytować prace naukowe i statystyki, kto ma wierzyć - uwierzy wkrótce, kto ma ją wypierać - wyprze.

Taka technologiczna
@AnonimoweMirkoWyznania: Hej ziomeczku, wg mnie o ile stymulacja fizyczna jest zagadnieniem łatwym i prostym o tyle zaspokajanie potrzeb emocjonalnych to coś zupełnje indywidualnego. Jeden będzie mógł tak oszukać system, drugi nie.

Wg mnie masz 3 wyjscia:
- lupic lalkę i zobaczyc czy jesteś gadając do niej zamaskowac samotnosc
- zajac sie rozrywką tak, że nje bedziesz w ogole o tym myslec (gaming, sport, kumple)
- zakladac konta Chadow i pisac z
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem czemu zostałem zawołany do tego wysrywu.
Swoje zdanie o sex-robotach już mówiłem wielokrotnie.
Jeżeli ktoś jest serio w stanie przekonać swój umysł, że masturbacja kawałkiem mechanicznej laki jest tym samym co stosunek z drugim człowiekiem to jest chory psychicznie.

Z jednej strony robo-przegrywy nienawidzą kobiet i piszą jakie są złe, jednocześnie chcą jak najbardziej upodobnić swojego robota do prawdziwej kobiety której tak nie lubią.
Hipokryzja i dewiacja.
Zielonogórski Grzesiek: @RoastieRoast: @Lake_Titikaka: @Blackpill_RAW: Popatrzmy na to spokojnie przez pryzmat punktów, z którymi raczej wszyscy się zgadzamy.

1. Blackpill mniej-więcej oznacza, że:

- "it's over" (mężczyźni 0-4/10),
- zła/coraz gorsza sytuacja powoduje, że starania nie są na dłuższę metę warte efektów i ponoszonych ryzyk (5-7/10 i niżej),
- poznanie faktów dot. strategii seksualnej kobiet i obecnych trendów czyni kontakty z kobietami mało satysfakcjonującymi lub niesatysfakcjonującymi (niektórzy 8-10/10
AnonimoweMirkoWyznania - Zielonogórski Grzesiek: @RoastieRoast: @LakeTitikaka: @Black...

źródło: comment_1603139475HH5g2jX5lYuiK8dyfbHNCX.jpg

Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ważne jak realistyczny będzie to robot ani jak dobrze będzie imitował ludzkie zachowania, ani jak gładka będzie syntetyczna skóra.

To wciąż PRZEDMIOT, którym sam chcesz oszukać swoją podświadomość, że jakaś OSOBA Cię chce.

Lepiej się z tym pogodzić, jeśli jest się nieatrakcyjnym i jak bardzo chce się seksu to iść na divy.

(Ja nie chodze bo ##!$%@? i mentalcel ale pewnie kiedyś się wybiorę)

A jak się chce
Bonawenturiusz Developersky: @Blackpill_RAW: No właśnie - "pogódź się albo cierp" to żaden wybór. Dobrze, że świadomość blackpilla w nieunikniony sposób dociera do większości społeczeństwa, ale nie podejrzewam, że to naprawi sytuację. Divy mają zbyt wiele minusów - po pierwsze, duża grupa mężczyzn brzydzi się płatnym seksem, po drugie, to grupa o bardzo negatywnych cechach, związana z nieciekawymi środowiskami, po trzecie, wzrasta cena, wybiórczość i arogancja, po czwarte - choroby i
AnonimoweMirkoWyznania - Bonawenturiusz Developersky: @BlackpillRAW: No właśnie - "po...

źródło: comment_1603144005znuy6T4kG5cGoAmo0xMM0S.jpg

Pobierz