Wpis z mikrobloga

@lulok91:
Jarote piecze dupa, bo młody siada 20kg więcej od niego? Za tydzień WPC to zobaczymy jak sędziowie te kucki Konrada widzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aadrion123: @bdm_bq: dyskusja jest pod sponsorowanym postem barbellsów, czyli jest to dark post, musi się wam sam wyświetlić inaczej nie wejdziecie. Generalnie jest to słabe że strony Jaroty. Zaczepia tego Konrada przy każdej okazji, jako starszy zawodnik z osiągnięciami powinien jednak prezentować jakiś poziom.
  • Odpowiedz
@lulok91:
niektórzy mają poczucie misji połączone z bólem dupy, bo ktoś kto nie powinien, jest albo może być od nich lepszy. Co burzy budowany w głowie obraz siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż to wygląda jakby jeden nie ogarnął estro a drugi głowy na trenie XD
Jadę na to WPC, jestem ciekaw co się będzie działo
  • Odpowiedz
@lulok91: @bdm_bq: Akurat to "wycofanie się" z zawodów na ostatni moment, argumentując brakiem pieniędzy na dojazd... Wyglądało bardzo słabo. Wręcz "opłuł" tym innych. Więc nie dziwie się reakcji Jaroty.

Ja trochę inaczej patrzę niż reszta, i dla mnie taki gość jak Jarota może gadać dużo :) Bo nie ważne czy go ktoś lubi czy nie, on jest w absolutnym topie na naszym podwórku, a to coś znaczy :)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL:

Akurat to "wycofanie się" z zawodów na ostatni moment, argumentując brakiem pieniędzy na dojazd... Wyglądało bardzo słabo. Wręcz "opłuł" tym innych. Więc nie dziwie się reakcji Jaroty.


no to jest wręcz śmieszne, ale reakcji się i tak dziwię. Blewązka to jeszcze gówniarz, doświadczenia w sumie nie ma. Wyobrażasz sobie żeby pojawił się jakiś szczyl z "kontrowersyjnym siadem" dajmy na to w UK i jakiś zawodnik "z topki" #!$%@?ł takie
  • Odpowiedz
Wyobrażasz sobie żeby pojawił się jakiś szczyl z "kontrowersyjnym siadem" dajmy na to w UK i jakiś zawodnik "z topki" #!$%@?ł takie cyrki jak Jarota?


@bdm_bq: Heh wiesz to wina naszego Polskiego podwórka i podejścia:P Zawodników nie ma tak naprawdę wielu... Jarota miał topowy wynik dłuższy czas, a tutaj nagle czuje kogoś oddech na karku :P Ktoś dogania go z wynikami i ma duże szanse przegonić.
Ale nie rozumiem dlatego
  • Odpowiedz
@IntruderXXL:
ciężko się nie zgodzić ¯\_(ツ)_/¯ liczę na to, że jak już trójbój się w Polsce rozwinie i będzie tych topowych zawodników i trenerów więcej, to zrobi się normalniej.
  • Odpowiedz
i będzie tych topowych zawodników i trenerów więcej, to zrobi się normalniej.


@bdm_bq: Co do tego mam niestety obawy, i widzę to raczej w czarnych barwach...
Po prostu uważam że "Polska szkoła treningu", wraz z naszymi "ekspertami" skutecznie zniszczą jeszcze wielu zawodników którzy mogliby coś osiągnąć.
Wszystko woła o pomstę do nieba... I taki adept z potencjałem, genem, tak naprawdę zostanie zmarnowany. Nałożone mu zostaną do głowy bzdury, że to
  • Odpowiedz
To nie UFC, po co ten trash talk. ¯_(ツ)_/¯


@bdm_bq: A ja tam nie mam nic przeciwko temu, przynajmniej taką rywalizacją jest teraz bardzo duże zainteresowanie. To pewnie będzie działać tylko na plus. I dla Konrada, i dla Jaroty, i dla zawodów. Myślę, że jakby była normalna sytuacja, publiczność to spokojnie zebrałaby się spora grupa, żeby ich obejrzeć. To zawsze dodatkowy smaczek do nudnego podnoszenia ciężarów.
  • Odpowiedz
@urak666:
masz sporo racji, nabije to trochę fejmu i zainteresuje ludzi. Szkoda, że znowu na dramach. Co kto lubi, dla mnie środowisko jest wystarczająco podzielone a najbardziej ciekawią mnie wyniki a nie ich #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯

@IntruderXXL:
wszędzie są patałachy, na to nic nie poradzisz. Teraz większość idzie do tych którzy są bardziej znani a nie lepsi. Jak będzie większa konkurencja, to wymusi edukację, presję na bycie lepszym specem
  • Odpowiedz
@urak666: @bdm_bq: @IntruderXXL: jest też drugi sponsorowany post, jak trafię to wrzucę wam screena, gdzie barbells reklamują się hasłem, że uczą się od najlepszych czyli Amerykanów i Rosjan. Jakiś gość w komentarzu pisze, że warto zwrócić uwagę też na Australijczyków a szczególnie na jakiegoś konkretnego typa z topu a tam oczywiście Jarota - "tak kojarzę go, płytko siada" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz