Wpis z mikrobloga

Chyba czas ograniczyć wykop. Miałem przed chwilą sen, że piszę na ig z dziewczyną, którą poznałem przez internet. Pisaliśmy że sobą już od jakiegoś czasu i uznałem, że czas najwyższy się spotkać. Napisałem o tym, po czym napisałem gdzie, kiedy itd. Ona nagle dodała bez słowa jakiegoś czarnego ziomka do konwersacji i zaczęła z nim pisać kompletnie ignorując moje poprzednie wiadomości. Umówili się na ruchanie na ten termin co ja proponowałem spotkanie. Po czym napisała "Sory WykopekŁowcaCnotek, ale jestem już wtedy umówiona, możemy później". To ja napisałem coś w stylu "XDDDDD p0lka vitamina połasiła się na czarnego #!$%@?" i przestałem śledzić co tam piszą. Po szedłem po chwili się zdrzemnąć. Jak się obudziłem to wszedłem w te konwersacje i tam było ok 1000 osób i wszystkie mnie wyzywał od rasistów, po chwili wszedłem na swój profil i pod każdym zdjęciem miałem po kilka tysięcy komentarzy w stylu "ooo ty #!$%@? rasisto" "#!$%@? nie będziesz nam szkalował Mokebe #!$%@?". Zacząłem się zastanawiać co w sumie teraz zrobić. Jak taka afera się z tego zrobiła to nie dość, że popsuło by mi to wiele relacji które już teraz mam to pewnie wyrzucą mnie z obecnej pracy i studiów, a potem miałbym problem ze znalezieniem kolejnej dobrej pracy i z przyjęciem na studia. Po chwili obmyślania planu co teraz zrobić obudziłem się w śnie. Po tym "przebudzeniu" okazało się, że mieszkam w swoim pierwszym mieszkaniu w życiu, przyszedł mnie odwiedzić brat, który jest obecnie zarażony Covidem i chciał mnie też zarazić (XD) oraz stało się coś podobnego co w poprzedniej części snu, tylko na kilka razy mniejszą skalę. No i po chwili się już naprawdę obudziłem z ulgą, że to był tylko sen XD #sny #sen #snijzwykopem #p0lka
  • 1