Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś kto ma światłowód od #tmobile Za niecały miesiąc wygasa mi umowa na światłowód Orange. Nie dzwonią do mnie z żadną ofertą. Teraz jest promocja w T-mobile, że pierwsze 3 miesiące światłowodu są za darmo, wiec wychodzi taniej niż w Orange. Nie wiem tylko jak w praniu z nimi, bo z Orange jestem zadowolony.
Dodatkowy problem w tym, że muszę mieć telewizję, a telewizja od T-Mobile to żart. Ja telewizji nie oglądam, ale rodzina tak, wiec muszę coś podłączyć. Aktualnie mam #iptv teleelevidenie ale się tnie regularnie pomimo połączenia kablowego więc rezygnuję z tego szajsu. Telewizja w Orange jest droga (40 zł miesięcznie) więc odpada. Myślałem, żeby podłączyć legalne IPTV np. od Cyfrowego Polsatu. Kosztuje tylko 20 zł miesięcznie więc jest idealnie ale piszą, że działa tylko na internecie netia, Plus i Orange. Czy jak T-Mobile korzysta z okablowania Orange, to ta telewizja też będzie działać na internecie T-Mobile?
#swiatlowody #cyfrowypolsat
dziobnij2 - Jest tu ktoś kto ma światłowód od #tmobile Za niecały miesiąc wygasa mi u...

źródło: comment_1603015499uDwVtL2CePTb8ekG5QYczW.jpg

Pobierz
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@johnmorra: no ale w jakim celu?
Jakieś 6 lat temu jak miałem telewizję satelitarną od cyfrowego Polsatu to też słyszałem że Ipla na ich dekoderze wymaga internetu z plusa/cp. Podłączyłem kablem do radiowki od lokalnego dostawcy i działało.
@dziobnij2: Chyba chodziło o to, że CP gwarantuje "jakość" na łączach od Netii, Orange. Na pozostałych nie może zagwarantować jakości, więc kupujesz 'na własną odpowiedzialność' i przy ewentualnych problemach z internetem zostajesz z tym sam, CP umywa rączki.