Wpis z mikrobloga

@Ishino: miałem ten problem, pomoglo mi - wygodne krzesło na którym pilnuję się by siedzieć prosto, regulowane biurko i przede wszystkim trening siłowy. Wzmocnij plecy i zadbaj o lepsza stabilizację, bez ruchu problem będzie się jednynie pogłębiać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Ishino: w 10-15 minut nie naprawisz siedzenia 12h dziennie i lat zaniedbań. Na Instagramie squat_university widziałem jakiś czas temu co robić w czasie pracy siedzącej co x czasu. To + wizyty u fizjoterapeuty by się przydały żeby pomógł naprawić to co jest zepsute. Dobrze ukierunkowany trening też pomoże.

Jak masz starego grata co nie widział warsztatu od 10 lat, a jest na bieżąco używany i ledwo chodzi to nie naprawiasz go
@Ishino: mam ten sam problem byczku, praca 8h, do tego w domu po pracy też przy kompie a to granko, a to swoje projekty jakieś. #!$%@? mnie już w mostku, promieniuje na barki, do tego nadgarstki #!$%@?ą. Zaraz 30 lvl będzie i z kumplami mówimy, że to po prostu SKS ¯\_(ツ)_/¯
@Ishino: Przede wszystkim kup sobie dobre ergonomiczne krzesło z regulacjami, bo jako programista raczej z siedzenia nie możesz zrezygnować. Oprócz tego, tak jak ci napisali wyżej, konsultacja z fizjoterapeutą i ćwiczenia rehabilitacyjne.
@Ishino: masz te 10k na łapę, to zainwestuj w porządne biurko stojące i pilnuj się, by raz na jakiś czas wstać i popracować te 30-45 minut na stojąco i potem wrócić do pozycji siedzącej

Dobra regulacja krzesła też jest ważna, polecam krzesła firmy Profim