Wpis z mikrobloga

Hej, ma ktoś linki/czy w ogóle istnieją jakieś archiwa streamów Wonzia sprzed lat, szczególnie z 2015 i wcześniej? Znam i uwielbiam archiwum Cayo (mogę wrzucić linka) ale to głównie Hearthstone i Wiedźmin z lata 2015.

Twitchowych antycznych już nie ma. Z Francji nie wiem ale może to jakiś trop. HitBox chyba też już nie istnieje.
#wonziu
  • 10
@xGreatx: No właśnie. Z Dark Soulsów II to jest i to na tubie oficjalnie wrzucone przez samego Wonzia. Rage, walki z bossami, najciekawsze fragmenyty, dissy na widzów, i genralnie 50% materiałów z Bloodborne, Xcoma już nie ma, tylko ugrzecznione materiały. Dlatego pytam.
@Kukki: Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi. Niestety, tak jak myślałem lata przed 2015 rokiem to po prostu dziura. Ta playlista 2013 to w 90% rzeczy które znalazły się na Tubie. Jak ktoś chciałby zobaczyć z Civ 5 to co nie trafiło na tubę dajmy na to to prostu już nie istnieje. 2014 to o ile dobrze pamiętam przerwa półroczna. IIRC na jadisco było ostatnia transmisja odbyła się 6 miesięcy ttemu maks.
@Kukki: Myślę, że po prostu Twitch to usuwa/w ogóle nie zapisuje jako hekatomba-bajty bezsensownych danych do których nikt nie sięgnie. Natomiasy Cayo odwalił kawał dobrej roboty z tym nagrywaniem (jak on to robi w ogóle) i możliwość obejrzenia przygód ojca w kartstołnie, w najbardziej surowej wersji to czysta uczta intelektualnego masochisty. Jedyne co nas by zbawiło to zgłoszenie się drugiego takiego szaleńca, który to polskie dziedzictwo narodowe uratował i nagrywał streamy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jankowalski5846: sprawa wygląda tak, że gdzieś w 2014 chyba twitch zaczął usuwać vod po iluś dniach od transmisji, że się zaznaczyło w filmiku, żeby nie usuwał. No i poszło.
@Kukki: No rozsądne z ich strony. Ech. Trzeba iść ze swoim życiem naprzód pewnie i znaleźć sobie nowe rozrywki, ale strasznie czasem dobrze poglądać zmulanie plus rage na niebiosa/chat/rng/chińczyków. Nigdy na żadnym streamie/gamepleju żadnego twórcy krajowego ani zagranicznego nie czułem się tak dobrze i swobodnie i jak w domu jak z dawnym Wonziem. Jakbym siedział i patrzył jak najlepszy kolega gra za dzieciaka.