Wpis z mikrobloga

@Mareczekk447: o grubo, komentarze sprzed 9 lat są wyciągane. Czekam na brudne taśmy VHS z 1 komunii świętej xD Pierwszy film na YT wrzucilem w 2014 chyba,9 lat temu to ten kanał nie nazywał się RŻ tylko jakoś randomowo. Pewnie pòl domu też korzystało z tego konta na kompie no ale spoko szanuję,że wam się chce tak czas marnować i daje plusa xD
  • Odpowiedz
@why1sthat: my serio rozmawiamy o komentarzu z 2011? xD Gdzie filmy wrzucam od 2014 chyba? I w ogóle WTF o co chodzi z tym komentarzem. Serio czekam na fragmenty z komunii świętej gdzie źle spojrzałem na księdza. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: Nie przejmuj się tymi pajacami. Nikogo nie obchodzi prawda, po prostu chcą się poznęcać na kimś. Tak naprawdę sprawa z tą Twoją nietolerancją to śmiech na sali. Niedługo zaczną Cię przedstawiać jako nazistę w mundurze SS i wąsem a la Adolf Hitler. Twoje filmy to gówno i ich nie oglądam, ale mówienie o Twojej nietolerancyjności to już wyższy poziom licealnej niedojrzałości emocjonalnej.
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: jak dla mnie Twoje filmiki to jest mega cringe na poziomie trudnych spraw, jednak przejrzałem dosłownie kilka. Nie wiem jak możesz wyjaśnić z tym kręceniem na odległość, lepiej jak to chyba przemilczysz, bo tylko zrobisz z siebie idiotę znowu XD Natomiast o tych lajkach pod rasistowskimi żartami, to po prostu przyznaj że lubisz rasistowskie żarty tak jak Gargamel lubi się śmiać z papieża i nie uważasz się za osobę
  • Odpowiedz
@okrim: BARDZO chciałbym odpowiedziec ale nie mam jak bo zaraz każdy ma narrację,że jestem paskudnym homofobem, idiotą itd. Serio nie mam nic do LGBT, film by otwierać się na problemy tych ludzi zrobiłem w 2016 oraz w 2019 bo mi ich zwyczajnie szkoda jak mają #!$%@? w tym kraju. No ale zrobiłem w marcu tego roku dwa filmy dla Funduszu Sprawiedliwości nic nie wiedząc że oni walczą z LGBT i
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: typie dostałeś hajs żeby nagrać film o tym żeby promować dystans społeczny. I zrobiłeś to po najmniejszej linii oporu nagrywając wszystko w jednym pokoju. Niektórzy za takie akcje dostali by sądowy nakaz zworu pieniędzy czy coś. Takie filmiki jak Gargamela otwierają ludziom oczy i odsiewają cwaniaków od uczciwych.

Będąc osobą znaną musisz się liczyć z krytyką. Wspominając o tym że ktoś się zabije stosujesz szantaż emocjonalny.
  • Odpowiedz
@Mareczekk447: to nie szantaż. Wyciągnam wnioski bo odezwali się do mnie ci, którzy też byli na tapecie u Gorgonzoli. Jeden u psychologa wylądował i bierze leki,z tym nastolatkiem, który wpakował się niby i wysłał w paczce też było słabo. Zły stan, zaprzestanie nagrywania itd. U nich to było jeszcze coś na podstawie filmu lub filmów a u mnie to kilkumiesięczne śledzenie działań, pisanie po znajomych, studiowanie wpisów z YT,FB, insta,naszej
  • Odpowiedz
Szczerze szkalowanie @rezyserzycia jest po prostu nudne już.. I bym dał mu czas aby wziął kłamstwa gargamelka w kupę i przestawił cała prawda lub okłamał nas... Mam to w dupie i szczerze dla mnie ta gównoburza o najprawdopodobniej kłamstwa pana Jakuba (Gargamel) wydaje się bez sensu
W życiu można robič wiele rzeczy niż skalować bez żadnego sensu człowieka (wystarczy że już to zrobiły portale z wiadomościami)
  • Odpowiedz