Wpis z mikrobloga

@rafxyz44: te cipy nie kumaja ze robia ludziom lgbt zły PR, na przyklad robia sobie beke z osob transseksualnych tym ze utozsamiaja zmiane plci z zmiana zaimka w opisie na twitterze XD i jeszcze uwazaja sie za normalnych, to nie jest normalne tylko to jest oderwanie od rzeczywistosci, nie ma w tym nic normalnego, nie wiem czy da sie to jakos leczyc ale te osoby powinny byc pod obserwacja psychiatry, zapraszam
@rafxyz44: @ActiveekHere: xD
na bazie takiego cherrypickingu mogę powiedzieć, że ideologia patriotyzmu i polskości jest niesamowicie #!$%@?, bo zdarzają się kwiatki jak picrel i powinno tych ludzi się brać do szpitalów psychiatrycznych

protip: skrajniści najbardziej rzucają się w oczy, a mają najmniej do powiedzenia w chyba każdym społeczeństwie ¯\_(ツ)_/¯
Pobierz
źródło: comment_1602970311sDfZFrokUSt5HTbFINSpo2.jpg
protip: skrajniści najbardziej rzucają się w oczy, a mają najmniej do powiedzenia w chyba każdym społeczeństwie ¯_(ツ)_/¯


@niochland: uwielbiam takie gadanie, że to przecież tylko skrajność :D Rozumiesz, że w większości krajów Europy Zachodniej jeżeli jako facet napisałbym maila do HRu, że od dzisiaj proszę zwracać się do mnie per pani to nie tylko wszyscy by się dostosowali ale jeszcze by srali pod siebie by przypadkiem ktoś sobei żartów ze mnie