Wpis z mikrobloga

Jestem tak brzydka i szpetna, że faceci przebywając obok mnie muszą czuć zapach rozpadającego się ciała i widzieć jak cienka, pomarszczona i zwiędła, wysuszona moja skóra jest. Jestem chora genetycznie na potworne choroby, które sprawiają, że brzydnę w oczach z dnia na dzień. Jest mi smutno, też chcę być jak inne dziewczyny w moim wieku :(
#przegryw #zalesie
#gorzkiezale #depresja
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dupa_karuzela: może, nie ma co się zadręczać, często sami siebie 'okrutniej' oceniamy niż inni, tym bardziej z depresją czy innym zaburzeniem.
wątpię aby komuś to przeszkadzało jak się zakocha, wtedy ważniejsze jest do kogo dana cześć ciała należy niż to jak 'obiektywnie' wygląda. Może i są lepsze (zapewne są obiektywnie) ale dla nas ta jest lepsza bo to jest 'jej' cześć ciała. nie wiem czy rozumiesz o co
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: szukaj szczęścia w swoim życiu, ciągłe zamartwianie się nad chorobami zapewne jeszcze mocniej cię w nich pogłębia, ja wiem, że to pewnie trudne, żeby o tym nie myśleć, aczkolwiek wszystko zaczyna się w głowie i z takiego myslenia nie wyniknie nic pozytywnego. Życzę Ci, abyś znalazła poszukiwane przez ciebie szczęście w życiu, które pozwoli zapomnieć ci o "wadach" swojego wyglądu. Mówić o tym zapewne potrafisz, nie rób tego w
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: Trafi się kiedyś facet który rozumie życie lepiej niż szara masa ( ͡º ͜ʖ͡º), też mam ich trochę .
Generalnie nie AZS czy rybia łuska są to choroby o wiele gorsze. Więc D--a do góry i nie poddawaj się , grunt to jakoś trawić swój wizerunek i żyć tak jak się chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz