Wpis z mikrobloga

jaki sklep pod wfirma


@KIJU87: oni maja chyba duzo integracji, a jak by nie mieli to maja łatwe API i jak ktoś choć troche potrafi programowac to sobie to zintegruje, ewentualnie zleci komus na oferii lub useme. WAPRO MAG nie ma API przez co integracje z nim są bardzo trudne i drogie. Jeśli sklepów będzie wiele, albo dodatkowo jeszcze allegro lub inny kanał online, to pomyśl o Baselinkerze. Sam w
  • Odpowiedz
@Wychwalany: ja właśnie teraz też stoję przed takim wyborem, bo będę otwierał sklep stacjonarny, a dotychczas sprzedawałem tylko w necie. Używam baselinkera do ogarniania zamówień i faktur, ale brakuje zarządzania magazynem. Wapro mag w połączeniu z baselinkerem słabo się sprawdza? Dlaczego z niego odchodzisz?
  • Odpowiedz
@Matus20095: wapro nie ma API, integracje to druciarstwo godne rozwiazań z lat '90. Jak nie chcesz się męczyć to najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest subiekt ze sferą + baselinker. Ja przeszedłem na fakturownia.pl - oni maja jakis pos do sprzedazy stacjonarnej, ale nie interesowalem sie tym bo ja tylko online
  • Odpowiedz