Wpis z mikrobloga

Witam inwestycyjnych świrów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za nami pierwszy tydzień konkursu TMS, kto z Was wystartował? na jakich znajdujecie się miejscach? Jestem w klasyfikacji generalnej na 52 miejscu. Miałem mało czasu w tym tygodniu, handlowałem tylko w czwartek i piątek. W czwartek miałem longi na złocie a w piątek miałem longi na SP500. W przyszłym tygodniu będę mieć więcej czasu i chciałbym przesunąć się w okolice 10 miejsca żeby w ostatnim tygodniu zawalczyć o pierwsze miejsce. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaraz wkleję screen z moim rankingiem
więcej info https://www.tms.pl/konkurs
Wołam osoby które plusowały wpis sprzed tygodnia @Powiedz_mi_swoje_leki_i_fobie @minvt @ruzowy_wonsz
#gielda #akcje #inwestycje #inwestowanie #tms #trading #handel #spekulacja #forex #glupiewykopowezabawy #pieniadze #konkurs
  • 9
@LubieChrupac: Dziękuje! niestety takie są realnia konkursowe, do tego handel na wirtualnych środkach. Ludzie jadą full depo żeby szybko wykręcić duży wynik i odjechać innym. Nie pozostaje mi nic innego jak robić to samo, agresywny handel, niedopuszczanie do sporych strat i dobre zarządzanie otwartą pozycją żeby wyciągnąć jak najwięcej. Im bliżej końca tym większe będą nerwy i presja u wszystkich, nie ma opcji żeby ludzie nie zaczęli popełniać dużych błędów i
@Janusz_Hazardu Nie patrz na ten ranking generalny. Ja też jestem na tym samym miejscu. Niestety pewnie liczy się tylko I runda. Nie wiem po co tak dziwnie zrobili ¯_(ツ)_/¯ w każdym razie można innym wciskać kit przez tę generalkę.