Wpis z mikrobloga

ehhhhh rence mnie już w dupe wchodzą od układania tych stosów ciał ludzi którzy umarli z powodu koronawirusa bezobjawowo, ehhh jest ciezko ludzie, jak dzisiaj szedlem po pasztet paprykowy w tubce to sie osiem razy potkłem i raz poślizgłem na truchłach zakażenców albo umarniętych.... a bedzie jeszcze gorzej................... KOMU JESZCZE UDAŁO SIĘ JAKOŚ PRZEZYC, A WIEM ZE TO NIE LATWE TO NOSCIE MASKI I NIE CHODZCIE NIGDZIE BO KAZDE WYJSCIE NA DWOR MOZE SIE SKONCZYC TRAGICZNIE!!!!
#koronawirus
  • 7
@medix: ja dzwi wejściowych nie mogłem z rana otworzyć bo truchło sąsiadki zagradzało je..... Ostatnio wpadam do żabki a tam ekpedientka taka se lerzy na ladzie i tak stoje i czekam i ja tkaie hmm obsłuży mnie pani..... Hallo..? Ty a ona zimna niee..... #!$%@? to se kupiłem sam se wbiłem do kasy i rachunek wystawiłem. ( _) panie jak żyć.. Ostarnio u mnie dwa solarisy miały czołówke
@Silwerbalk: to ja wiecej powiem, mam ciocie która jest kontrolerką biletów w LOT, to przez ostatnie tygodnie nawet czytnika nie bierze do kasowania biletów bo mówi, że co kurs to wszyscy umierają i sie nie opyla im biletów sprawdzac nawet... jest zle jest tragicznie, a te truchla to nad bałtykiem wyrzucają do morza podobno
@medix: nie to ale cały czas przybywa ich... #!$%@? skąd.... Ale za to mamy wolne mieszkania urządzone..... Prawie noo za darmo... I jeżdze bez prawa jazdy niee.... I nikt mnie nie zatrzymał bo nie ma kto u nas teraz sebixy i dresy są policją.... Więc jak widzisz BMW E36 i łysego sebe co drze się przez okno Łeeeo łeeeo łeeeo.... To oznacza że mają pościg i się odsuwasz... Niee