Wpis z mikrobloga

@costam-mozetutaj: Leci potężna lista coopów poniżej :) Wszystkie ogrywałem i do coopów serdecznie polecam.

Overcooked 2, Borderlands 1 i 2, Dying Light, trylogia Alien Breed, Battleblock Theater, Castle Crashers, Dead Space 3, Dead by Daylight, Don't Starve Together, Door Kickers, Human Fall Flat, Killing Floor 1 i 2, L4D2, Magicka, Monaco, Orcs Must Die 2, Payday 1 i 2, Saints Row 3 i 4, Serious Samy, Sniper Elite 2-4, Trine 1-4,
  • Odpowiedz
@costam-mozetutaj: Aż musiałem posprawdzać czy wszystkie dalej mają coopy po sieci i jeden tytuł z listy wyleciał :) Polecam posprawdzać każdy tytuł z osobna i zobaczyć czy trafia w gusta, bo leciałem po kolei z moje steamowej listy gier.

Tak wiem sporo tego, ale od paru dobrych lat szukamy ze znajomymi głównie coopów i tym sposobem lista jest obszerna :D
  • Odpowiedz
@Sargon_Ankro: Dokładnie! Ale wszystkich nie idzie spamiętać.

@costam-mozetutaj Dorzucam do puli darmowego Alien Swarma i Alien Swarm: Reactive Drop, Destiny 2, serię Dead Island, Garry's Moda, Keep Talking and nobody explodes, World War Z (chociaż ma cienkie oceny) i UnEpic - póki jeszcze mnie wywołano i mi się przypomniały :)
  • Odpowiedz