Wpis z mikrobloga

@szpongiel: to samo mówili o dzieciach emo, o punkach o hipisach i każdym innym dziwactwie. Nikt nie planuje zamachu na twoją biała Europę, to tylko głupie dzieci. A ty odstaw wykop xD


@Stolbilardowy: Pewnie to samo mówili przed rewolucja kulturalna w Chinach, a potem Mao wykorzystał studentów i młodzież z wypranymi mózgami do stworzenia swojej czerwonej bojówki, eliminowania wrogów politycznych itd. Tak samo teraz się odbywa pranie mozgu przez netflix
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Im dłużej przeglądam to szambo tym bardziej przerażony jestem. Te dzieciaki mają taki burdel w głowach, ze wcale mnie nie dziwi ze połowa z nich leczy się u psychologów a statystyki samobójstw idą w górę. Przecież oni nie wiedzą kim są, skąd pochodzą ani dokąd zmierzają
@staryalkus: oni popełniają samobójstwa bo są nękani z powodu bycia lgbt ty nietolerancyjny homofobie
  • Odpowiedz
@Cyprok: ja #!$%@?, wykopki jak zwykle na fali popularności beki z czegoś zaczęły tworzyć troll konta i samemu siebie postować dla poklepania po plecach od innych wykopków. Trollować to trzeba umieć z subtelnością. Tak samo było z dziewczyny bez tabu i wszystkimi grupkami dla madek i alimenciar.
  • Odpowiedz