Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#prostata #zdrowie #medycyna #pytaniedolekarza #choroby #urolog #urologia #lekarz

Mam ~25 lat i odczuwam dyskomfort/ból w kroku, nawraca mi to co pół roku mniej więcej.
Miałem USB układu moczowego, transrektalne PSA i per rectum i nic nie wychodzi, także badania posiewu bakterii (URO11) i nic.
Piję wierzbownicę, czasami mi zalecają ProstamolUNO i tyle...
Dostałem jeszcze czopki przeciwzapalne ale uważam że to tylko zwalczanie objawów a nie przyczyny więc nie korzystam z nich.

Jakie jeszcze badania mogę zrobić?
Rezonans magnetyczny?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f89b63f605297c54a62ca3d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#prostata #zdrowie #medycyna #pytan...

źródło: comment_1602871077Nltnag9tlnfzuN0wDCdQqx.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
ZuchwałyPotwór: a wszystko działa jak należy? nic nie piecze, nic nie boli, pukawka przestrzeliwana regularnie bez problemów? sikasz normalnie? w kroku to masz jajca i ich kable może to jest przyczyną, prostata jest głęboko w dupie schowana i czuć ją inaczej niż w kroku

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
ŻarliwaBarmanka: Rezonansu nie rob bo szkoda kasy, zrob próbę stameya na bakterie w prostacie oraz posiewy moczu, nasienia i z cewki na wszystko co laboratorium robi. Jak nic nie bedzie to masz pewnie przewlekłe niebakteryjne zapalenie prostaty. Polecam kwercetyne, palme sabałową i dobrego urologa.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz