Wpis z mikrobloga

@LM2137: Nie jest, ale bodajże korzysta z ochrony jak funkcjonariusz publiczny, wprowadzili to żeby utemperować pijanych sebixów trafiających na SOR i innych furiatów, bo wtedy za awanturę jest poważniejszy paragraf.

Gx
  • Odpowiedz
@Morritz: pięknie to pokazuje cwaniactwo i propagandę pisu. Możliwe, że takie sytuacje będą coraz częstsze, a w tvp już zdążyli zacząć podkładkę, że źli medycy odmawiają leczenia, a dobry rząd wywiązał się ze swoich zobowiązań perfekcyjnie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Dla mnie lekarze, którzy decydują się na zostanie w tym chlewie obsranym gównem, żeby potem leczyć za jakieś marne grosze roszczeniowych ludzi-internetowych specjalistów od wszystkiego to prawdziwi bohaterowie. Gdybym ja była lekarką, na pewno bym spakowała walizki i pojechała w siną dal, czy to do Niemiec, czy UK czy nawet do Czech. Widząc dodatkową nagonkę na tę GARSTKĘ (tak, bo w Polsce służby zdrowia została już garstka), nóż mi się w kieszeni
  • Odpowiedz
@Morritz: Odejście wód płodowych nie jest wskazaniem do hospitalizacji. Takim jest dopiero regularna częstość skurczowa. W krajach zachodnich takie pacjentki odsyła się do domu.
  • Odpowiedz
O prawa się walczy chyba na najniższym szczeblu, jak szczur zdechnie w sklepie to dzwoni się do powiatowego sanepidu, czy do glownego inspektoratu sanitarnego?


@Morritz: To dlatego taki wysyp szurów #!$%@?ących kasjerki. Od najniższego szczebla daleko nie zajedziesz, ale próbować warto xD
  • Odpowiedz
@Morritz:
Robi co mu karzą wg przepisów bo im zaostrzyli niedawno kary i teraz za wszystko można lekarza do pierdla wsadzić nawet za jakiś mały nieumyślny błąd, teraz jak zaczną wszystko robić tak po przepisach jak mają napisane, a nie po ludzku przymykać oko na jakieś sprawy to zobaczymy czy tak fajnie będzie, książkowy przykład kopania się z koniem
  • Odpowiedz