Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 120
Właśnie dziś mój dziadek został wyrzucony ze szpitala Wojewódzkiego w Zgierzu gdzie trafil trzy dni wcześniej ze stanem przedzawałowym.

Badań miał robionych masę i miał wyjść najwcześniej za tydzień, no ale robią "czystki" bo szpital ma znowu przyjmować Covidowych.

Dalsze leczenie przez teleporady. Taki jest profesjonalizm rządzących, lekarze nic na to poradzić nie mogą.

Je*ac PiS, rząd nieudaczników i morderców.

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow #bekazpodludzi #koronawirus #dobrazmiana
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Filippa: Ludzie omamieni pustymi obietnicami.

@CrystalCastle: Bardzo, tym bardziej że poniedziałek i wtorek było u niego pogotowie, we wtorek go wzięli, badania były tragiczne, ale na szczęście tylko stan przedzawałowy i serce całe. Ale badań mieli zaplanowane na cały tydzień jak mówił ordynator.

Dziadek po 3 zawałach (pierwszy w wieku 27 lat), to byłby 4. Teraz muszę iść do apteki po leki dla niego i trzeba poszukać lepszej maski, no
@Reezu: "Twoj bol jest lepszy niz moj" - jednemu dziadkowi ordynator szpitala przywozi kule prywatnym samochodem, innego wyrzucaja ze szpitala bo miejsce zajmuje

No ale, ludzki pan DAL pinceta dla brajanka, szkoda ze nie ze swoich dal, ale to szczegol
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dante27: Tylko tutaj wiem, że to nie decyzja szpitala i lekarzy. Tutaj rząd zadecydował.

Pogotowie i szpital sprawdzili się idealnie. Najpierw badania, ustabilizowanie stanu, gdy już wszystko ok to wymaz na Covid-19, wynik negatywny, zapraszamy na oddział kardiologiczny u nas. Codziennie badania, konsultacje, dobry obiad itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Captcha--: Covidu dziadek nie miał, szpital też jest czysty. Reżim sanitarny jest na jak największym poziomie. Wyrzucili go, bo tak zadecydował PiS.

Proszę nie wciskać mi że zrobili to dla jego dobra itd.

Takich przypadków jest pewnie więcej i nie jeden z nich zakończy się zgonem.

@krzychol66: A co mi maska zrobiła? Co, mam bez maski iść do apteki, zarazić dziadka i się obwiniać o jego śmierć? Bo nie byłem
@Reezu: Dzięki całemu stadu idiotów aktywnie zwalczających reżim sanitarny (w szczególności noszenie masek) doszliśmy do stanu na granicy wydolności systemu opieki zdrowotnej.
Oczywiście to nie jedyny powód, ale jeden z ważniejszych.
Twój dziadek jest ofiarą tego stanu rzeczy. I w pewnym sensie tych ludzi.
@krzychol66: Mogę być z Tobą szczery? Wątpię. Za osoby, które aktywnie zwalczają reżim sanitarny jak Ty to uznałeś odpowiada również, jak nie głównie rząd.

Dlaczego? Bo #!$%@? głupoty na lewo i prawo. Ludzie nienoszący maseczek często mówią, że minister zdrwia (Złodziej Szumwski) rzekł, że noszenie maseczek to głupota i nie powinny tego robić osoby zdrowe.

No a przecież taki "szur" czuje się na zdrowego. Więc maseczki nosić nie musi.

Dalej, niekonsekwentne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reezu: ja Ci nic nie chce wciskać, po prostu dziele się własnym doświadczeniem.
Tata mój 2 tyg temu trafił do szpitala, też go nagle wypsali po kilku dniach, teraz okazało się że w szpitalu na OIOM jest 9 zarażonych lekarzy.
@Captcha--: Z informacji, które w szpitalu dostał dziadek, szpital ma zostać ponownie jednoimiennym, przyjmować tylko osoby z COVID. Lekarze w szpitalu nie mają kontaktu z zarażonymi z Covid (osobny budynek był tymczasowo dla Covid i osobni lekarze).

Dlatego zrobili czystki, osoby chore, ale nie na Covid wyrzucono, bo w województwie łódzkim brakuje/nie ma miejsc dla osób chorych na Covid, a ich przybywa. Na mojego dziadka czekają teleporady.

Nie jestem w 100%
Dlaczego? Bo #!$%@? głupoty na lewo i prawo. Ludzie nienoszący maseczek często mówią, że minister zdrwia (Złodziej Szumwski) rzekł, że noszenie maseczek to głupota i nie powinny tego robić osoby zdrowe.


@Reezu: Od Szumowskiego to racz się #!$%@?ć.
Co by nie mówić o interesach jego brata itd., to dopóki on był ministrem, mieliśmy sytuację opanowaną na poziomie wielokrotnie lepszym niż na zachodzie Europy.

A co do tej wypowiedzi o głupocie, to