Wpis z mikrobloga

@maad: Ten shitpost mylnie zakłada, że ktoś sprzeciwiający się maseczkom z radością wita podatki i brzmi mniej więcej tak: "Ten bandyta już i tak ci #!$%@?ł więc co ci szkodzi dać mu jeszcze dupy"
  • Odpowiedz
@Stallion45: W takim razie ci co się sprzeciwiają maseczkom powinni walczyć z rządem a nie osobami w maseczkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) A póki co jest odwrotnie. Wzajemne obrzucanie się gównem
  • Odpowiedz
@maad: Ja nie powiedziałem nigdy złego słowa o ludziach w maseczkach a widziałem tu już multum wysrywów o ludziach, którzy chcą decydować o tym w jaki sposób inni mają dbać o swój własny stan zdrowia
  • Odpowiedz
plusują ci z iq <80


@Stallion45: Widzisz. Napisałeś i już 9 osób postanowiło Cię zaplusowac. Ciężko powiedzieć czy mamy się cieszyć że tylko 9 czy że aż tyle w tak krótkim czasie.
  • Odpowiedz
@Stallion45: może dlatego że człowiek w maseczek nienaharka Ci na twarz a Ty w swojej niezmierzonej wolności będziesz siał ile się da... Jak już nie chcesz nosić maseczki to sobie chociaż czapeczkę z folii ulep żeby można było cie unikać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Mintaa: 1. Kredyt biorę dobrowolnie.
2. Pracę mogę zmienić jeśli mi nie odpowiada
3. Podatkami rucha nas każda partia, nie mam na to dużego wpływu
4. Czas każdy gospodaruje sobie sam, mi go nie brakuje

Czy maseczkę mogę legalnie (pomijając zasadność prawa) zdjąć i sobie bez stresu hulać po mieście nie wypatrując jak głupek patrolu milicji?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@ nie, noście maseczki i #!$%@?. #!$%@?, że droga, którą #!$%@? do pracy rano jest pusta, jak te pisowskie łby. Maseczka musi być.

@quercy:

Ludzie są już ładnie zastraszeni. Wczoraj widziałem babkę, zaparkowała auto na bocznej uliczce osiedla, ludzi dookoła nie ma. Siluje się z maseczka, wysiada z auta i idzie całe potężne 10 metrów do klatki, a następnie zdejmuje maseczkę.

Smutne to jest.
  • Odpowiedz